Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Napisz nową odpowiedź
Odpowiedź w wątku: Szpital na SOLCU poród w 2017
Login:
Hasło:
Temat:
Wiadomość:
Emotikony
;-) :'( :> *8-i
:( %-) :] :o
:) ;) 8-) :[
:D :P  
Opcje posta:
Subskrypcja wątku:
Wybierz sposób subskrypcji tego wątku. (tylko dla zarejestrowanych)Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Załączniki
Aktualnie używasz 25.77 MB (przydzielone miejsce: nieograniczone) [Pokaż moje załączniki]
Nowy załącznik:


Podgląd wątku (od najnowszej odpowiedzi)
Napisane przez Gość - 09-04-2017 11:44
Rodziłam w 2014 i nadal wspominamy cudowną położną. Trafiłam do szpitala w niedzielę rano więc deficyt położnych. Na pomoc przyszła położna z oddziału poporodowego, cudowna kobieta - ciepła a czasem stanowcza więc wiedzieliśmy że jesteśmy w dobrych rękach. Pojedyncza sala, prysznic, piłki. Był gaz - bardzo dobry może nie do końca znieczula ale na pewno skupia uwagę nie na bólu. Poród 7 godz. Pewnie mogłoby być lepiej ale z perspektywy czasu uważam, że kameralny oddział, bardzo dobrzy zespół i super opieka rekompensują małe braki.
Napisane przez Gość - 24-01-2017 18:32
Proszę polećcie mi położną ze szpitala na solcu? będę wdzięczna za opinię i pomoc w tej kwestii.
Napisane przez Gość - 01-07-2016 18:43
Rodziła w tym szpitalu bliska mi osoba, byłam, widziałam jestem pod wrażeniem: fachowa opieka ,ludzie oddani, mili uśmiechnięci mądrzy lekarze genialne położne... genialne. Cóż powiedzieć same plusy rodzić tylko na Solcu .gratulacje Panie Ordynatorze za taki zespół........
Napisane przez Gość - 22-04-2016 08:49
Szpital z widokiem na tory kolejowe.Czas mija bo zmienia się krajobraz.Sale porodowe jednoosobowe.I to koniec zalet tego szpitala.Miałam termin na 16 a byłam u nich 21 o 1 nad ranem.Pojechałam do nich z bólami.Jednak moja szyjka macicy się nie skracała i miałam 5cm.Rozwarcia nie mogłam dostać.O tym że nie mogę dostać znieczulenia nawet mnie nikt nie poinformował że mam złe wyniki.Spędziłam u nich ponad 16 godzin i gdyby nie awantura jaką zrobił mąż pewnie do dziś bym rodziła...naturalnie albo bym już padła.Tak mnie zmęczyli że mimo że miała silne bóle spałam.Kazali mi rodzić bez bólów partych.Profesor ginekologii który prowadził ciąże sam powiedział że zbyt długo czekali i tak nie powinno się rodzić.Nie polecam tego szpitala.Chyba że masz pewność że będziesz miała poród bez komplikacji to urodzisz.
Napisane przez Gość - 11-12-2013 02:22
Ja rodziłam w listopadzie 2013. Niesamowita opieka po porodzie. Ledwo zjechałam z porodówki a już na sali
poporodowej położna mnie badała. Dzieciaczki również mają wspaniałą opiekę. Co jakiś czas ktoś pytał czy wszystko ok. Podczas obchodu mamy są szczegółowo informowane o stanie dzieci, można też spokojnie dopytać. Pielęgniarki od dzieciaczków dbają żeby przywozić maluchy do mamy na karmienie. Można spokojnie dokarmiać dziecko, pielęgniarki mają gotowe mieszanki jeśli jest taka potrzeba. Ani razu nie widziałam skwaszonej miny któregoś z pracowników, ani nie słyszałam złego słowa. Na 3 dzień wyszłyśmy do domu. Koleżanka po cc również. Ciekawe jest to, że dziewczyny po cc tak jak my po sn, chodziły i same mogły opiekować się dzieciaczkami

Zapomniałam dodać, że podobno nie ma znieczulenia (zzo), jest napewno gaz, który mi pomógł. Porównując pierwszy poród ze znieczuleniem i drugi bez - tylko na gazie :-) to drugi poszedł szybciej, byłam bardziej świadoma, pamiętam jak pomagano przystawić mi dziecko do piersi, jednym słowem mogłam się świadomie cieszyć z narodzin dziecka. Podczas pierwszego porodu byłam jakby oszołomiona i nie pamiętam czy karmiłam dziecko czy nie, o wszystkim mussiał opowiadać mi mąż.
Napisane przez Gość - 02-10-2013 18:29
Bardzo fajny szpital, rodziłam tam, jest bardzo przyjemnie, to mały oddział. Dlatego są w stanie zadbać o pacjentkę i otoczyć ją przyjazna atmosferą. Pielęgniarki odpowiadały na wszystkie moje pytania bardzo chętnie, pomagały, były po prostu uczynne. Bardzo mi się podobało, gdybym miała rodzic drugie dziecko wybrałabym właśnie tą placówkę.
Napisane przez Gość - 19-06-2013 20:16
Daje radę ta porodówka, nie da się tam tak łatwo podejrzeć bo z tego co wiem nie ma tam szkoły rodzenia.
Napisane przez Gość - 18-06-2013 19:07
Odkryłam że oni jako szpital maja normalnie swojego bloga rodzicnasolcu.wordpress.com
są tam filmy można sobie trochę podpatrzyć jak tam wygląda w tle i jacy ludzie tam pracują
Napisane przez Gość - 18-06-2013 17:53
Dobrze jest taki szpital odwiedzić, i zobaczyć jak się w nim czujemy, ma to poważny wpływ na to jak w przyszłości tam zafunkcjonujemy w sytuacji porodu. Myślę też że warto wybierać taki szpital w którym rodzi się szkołę rodzenia, wtedy jest się już wstępnie zaznajomioną.
Napisane przez frania - 18-03-2013 21:02
Dziewczyny jak wygląda atmosfera i porodówka w szpitalu przy ul. Solec 93 w Warszawie? (opinie 2016, 2017)

Jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o poród przez cesarskie cięcie, cc a jak jeśli chcemy poród rodzinny? Ile kosztuje cesarka na życzenie a jaka jest cena za znieczulenie przy porodzie naturalnym w tej placówce? Jakie brałyście położne? Czy długo miałyście robione badanie ktg podczas porodu? Co radzicie zabrać dla siebie a co dla dziecka?

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.