Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
obozy i kolonie dla dzieci
11-06-2018, 18:08
obozy i kolonie dla dzieci
Szukam ciekawych opcji na zorganizowane wakacje dla dzieci. Chcę na wspólny obóz (kolonie) wysłać nasze dwie dziewczynki (8 i 10 lat). Trafiłam na Zaczarowane Wakacje z Akademią Majki Jeżowskiej i póki co to mój najlepszy trop. Szukam teraz opinii i pytam po znajomych i znajomych znajomych. Obóz nie jest tani, ale zapowiada się świetnie (warsztaty, lekcje języka, tańce, śpiewanie, odpoczywanie no i gwiazdy) i chcę się upewnić, czy to trafny wybór. Jak uważacie? Więcej info na fejsie: https://www.facebook.com/www.akademiamaj...60/?type=3
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2018, 15:54
RE: obozy i kolonie dla dzieci
My w zeszłe wakacje byliśmy całą rodziną w górach w domku Smagula w Korbielowie - https://smagula.pl/oferta/wakacje
Piękne widoki, śliczna okolica i możliwość spędzenia wspólnego czasu całą rodziną - takie wakacje są dużo lepsze niz obozy dla dzieci Winking
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.