Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 64 Głosów - 2.77 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kwiaty w ogrodzie
30-09-2015, 20:00
kwiaty w ogrodzie
Jakie macie kwiaty w ogrodzie, czy na balkonie? Szukam niewymagających, a efektownych roślin do mojego ogródka i padło na lilie, na florexpol.eu/332-lilie są takie piękne Smile. Tylko czy niezbyt wymagające? Szczerze mówiąc jestem na etapie nauki w tym temacie..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2015, 12:47
RE: kwiaty w ogrodzie
hej, w sumie ja też bym chciała mieć kwiaty żeby było łądnie ale się kompletnie na tym nie znam więc sobie odpuszczę bo pewnie i tak padną pod moją ręką heh
09-12-2015, 12:45
Dużo zależy od tego jakie mamy warunki w ogrodzie i co tak naprawdę chcemy osiągnąć. Swego czasu znajoma nam doradziła dobór roślin i fajnie się rozwija ogród, jak nie macie kogo się poradzić a byście chcieli stworzyć prawdziwy i bardzo gustowny ogród poszukajcie przez oferteo w każdym razie warto zrobić to raz a porządnie.
22-03-2016, 13:47
Ja mam w ogrodzie wiele różnych kwiatów, głównie cebulowe, jak lilie, w tym sporo rzadkich, kolekcjonerskich okazów. Mój ostatni nabytek florexpol.eu/lilie/4767-lilia-azjatycka-purple-eye.html - bardzo podoba mi się ta lilia, choć na kwitnienie muszę jeszcze poczekać.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-04-2016, 21:54
właśnie chyba też musze na kwiatki postawić. Teraz kupiliśmy dla wnuczka piaskownice drewnianą z electro.pl taką składną i właśnie chcę kupić takie drewniane doniczki by wszystko pasowało do całości
06-12-2017, 18:34
Ja niestety nie posiadam ogródka więc jestem zmuszona do trzymania ich na oknie...
14-02-2018, 18:03
Dużo jest pięknych kwiatów, ale trzeba je też dobrze pielęgnować i mieć ogólne pojęcie o temacie, aby ogród wyglądał tak jak sobie wymarzyliśmy. Ja w tym celu decyduje się skorzystać z usług firmy ogrodniczej > http://ogrody-perspektywa.com.pl/ która zajmuje się tym od lat. Dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i pasji możemy wspólnie zaprojektować ogród, o którym marzę od wielu lat !
17-02-2018, 19:37
Znam wiele osób, które prowadzą swoje małe uprawy i bardzo ich za to cenię. Chyba każdy ma świadomość, ile trzeba mieć determinacji i samozaparcia, by podjąć się takich zadań. Wiem, że bardzo pomocne w tym mogą być takie elementy jak https://www.growtent.pl/-Rodzaje-oswietl...41660.html od Growtent, bo to sprzyja powodzeniu upraw. Zresztą sami sie o tym przekonajcie.
19-02-2018, 16:36
Nie ma to jak własny ogródek i własne uprawy Smile Te warzywa ze sklepu pełne są chemii.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-02-2018, 11:36
Raczej mam kwiaty w domu. Nie mam zbyt dobrej ręki do roślin, nie mam też zbyt dużo czasu na dbanie o ogród. Chociaż zawsze zazdrościłam pięknych kwiatów mojej mamie.
08-05-2018, 16:08
Ja mam pelargonie i bratki
11-05-2018, 08:03
Ja bym chciała mieć swój ogród jak z bajki. Sama nie wiem jak się za to zabrać. Czy Wy sami projektowaliście czy wynajmowaliście firmę ? Wiem, że to może być kosztowne przedsięwzięcie, ale jak zależy na ładnym ogrodzie, to może warto zainwestować w tą firmę http://multi-projekt.info.pl/ ? Mogą też o niego dbać, instalują też systemy nawadniające. Co myślicie o nich ?
24-05-2018, 15:04
Ja mam posadzone tylko mieczyki, bo inne kwiaty mi się nie podobają Smile Większość miejsca w ogrodzie zajmuje stół, który kupiłam na https://dominova.com.pl/stoly-i-stoliki-ogrodowe . Uwielbiam to, że jest duży- dzięki temu możemy jeść z rodzinką obiadki na ogródku Smile A właśnie na tym najbardziej mi zależało. Cóż mi po kwiatach, skoro nie miałabym miejsca do spędzania czasu z rodzinką.
03-07-2018, 18:48
W ogrodach oprócz kwiatów sprawdzają sie również inne atrybuty, mi się zawsze podobała lampa oświtlenia ulicznego jak tutaj https://www.art-metal.pl/product-cat/lat...zne-typ-g/ na ogródku, taka lampa oświetlenia ulicznego nie dość że ładnie wygląda to doskonale rozświetla ogródek nocą.
20-07-2018, 11:00
Uwielbiam storczyki, postanowiłam je trochę poprzesadzać do nowych doniczek i osłonek, które już nawet do mnie dotarły. Teraz został tylko problem ziemi dla tych pięknych kwiatów. Zapytałam więc koleżanki czego ona używa. Wiem, że też uwielbia te kwiaty. Mówiła mi, że jest zadowolona z ziemi tej firmy https://euroogrod.com.pl/pol_m_SUBSTRAL_...1260.html. Także chyba też sobie zakupię ten produkt. A może ktoś z was stosował już tą ziemię?
25-07-2018, 11:52
Ja uwielbiam różnego rodzaju kwiaty. Mogłabym się otaczać kwiatami przez całe życie. Uważam jednak, że do kwiatów powinny być kolorystycznie i stylowo dobrane odpowiednie donice. Razem z donicami rośliny tworzą naprawdę fantastyczny efekt - niezależnie od tego, czy jest to dom, balkon, czy ogród.
25-07-2018, 21:29
Dokladnie tak.
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.