Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 60 Głosów - 2.82 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kwiaty w ogrodzie
30-09-2015, 20:00
kwiaty w ogrodzie
Jakie macie kwiaty w ogrodzie, czy na balkonie? Szukam niewymagających, a efektownych roślin do mojego ogródka i padło na lilie, na florexpol.eu/332-lilie są takie piękne Smile. Tylko czy niezbyt wymagające? Szczerze mówiąc jestem na etapie nauki w tym temacie..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2015, 12:47
RE: kwiaty w ogrodzie
hej, w sumie ja też bym chciała mieć kwiaty żeby było łądnie ale się kompletnie na tym nie znam więc sobie odpuszczę bo pewnie i tak padną pod moją ręką heh
09-12-2015, 12:45
Dużo zależy od tego jakie mamy warunki w ogrodzie i co tak naprawdę chcemy osiągnąć. Swego czasu znajoma nam doradziła dobór roślin i fajnie się rozwija ogród, jak nie macie kogo się poradzić a byście chcieli stworzyć prawdziwy i bardzo gustowny ogród poszukajcie przez oferteo w każdym razie warto zrobić to raz a porządnie.
22-03-2016, 13:47
Ja mam w ogrodzie wiele różnych kwiatów, głównie cebulowe, jak lilie, w tym sporo rzadkich, kolekcjonerskich okazów. Mój ostatni nabytek florexpol.eu/lilie/4767-lilia-azjatycka-purple-eye.html - bardzo podoba mi się ta lilia, choć na kwitnienie muszę jeszcze poczekać.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-04-2016, 21:54
właśnie chyba też musze na kwiatki postawić. Teraz kupiliśmy dla wnuczka piaskownice drewnianą z electro.pl taką składną i właśnie chcę kupić takie drewniane doniczki by wszystko pasowało do całości
06-12-2017, 18:34
Ja niestety nie posiadam ogródka więc jestem zmuszona do trzymania ich na oknie...
14-02-2018, 18:03
Dużo jest pięknych kwiatów, ale trzeba je też dobrze pielęgnować i mieć ogólne pojęcie o temacie, aby ogród wyglądał tak jak sobie wymarzyliśmy. Ja w tym celu decyduje się skorzystać z usług firmy ogrodniczej > http://ogrody-perspektywa.com.pl/ która zajmuje się tym od lat. Dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i pasji możemy wspólnie zaprojektować ogród, o którym marzę od wielu lat !
17-02-2018, 19:37
Znam wiele osób, które prowadzą swoje małe uprawy i bardzo ich za to cenię. Chyba każdy ma świadomość, ile trzeba mieć determinacji i samozaparcia, by podjąć się takich zadań. Wiem, że bardzo pomocne w tym mogą być takie elementy jak https://www.growtent.pl/-Rodzaje-oswietl...41660.html od Growtent, bo to sprzyja powodzeniu upraw. Zresztą sami sie o tym przekonajcie.
19-02-2018, 16:36
Nie ma to jak własny ogródek i własne uprawy Smile Te warzywa ze sklepu pełne są chemii.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-02-2018, 11:36
Raczej mam kwiaty w domu. Nie mam zbyt dobrej ręki do roślin, nie mam też zbyt dużo czasu na dbanie o ogród. Chociaż zawsze zazdrościłam pięknych kwiatów mojej mamie.
08-05-2018, 16:08
Ja mam pelargonie i bratki
11-05-2018, 08:03
Ja bym chciała mieć swój ogród jak z bajki. Sama nie wiem jak się za to zabrać. Czy Wy sami projektowaliście czy wynajmowaliście firmę ? Wiem, że to może być kosztowne przedsięwzięcie, ale jak zależy na ładnym ogrodzie, to może warto zainwestować w tą firmę http://multi-projekt.info.pl/ ? Mogą też o niego dbać, instalują też systemy nawadniające. Co myślicie o nich ?
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.