Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 58 Głosów - 2.74 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dr pediatra Artur Zawadzki
17-03-2013, 19:06
dr pediatra Artur Zawadzki
Artur Zawadzki

pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne ENEL-MED, Warszawa, Gilarska 86 c

Rodzinka
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2013, 19:35
RE: dr pediatra Artur Zawadzki
Pani doktor Artur Zawadzki jest nadzwyczajnym lekarzem i człowiekiem. Takie podejście do pacjentów to w dzisiejszych czasach ogromna rzadkość. Chodzę do niej już jakiś czas z dwójką małych dzieci i jestem zachwycona. Pani doktor bardzo dokładnie bada pacjentów, nie przypisuje na wszystko antybiotyków, ale też nie bagatelizuje poważniejszych infekcji. Jest świetna, zawsze można na nią liczyć.
08-02-2018, 16:51
RE: dr pediatra Artur Zawadzki
Chyba najbardziej chamski lekarz jakiego spotkałam.. nie słucha co się do niego mówi, olewa kompletnie objawy które występują u dziecka i to co niepokoi rodzica.. nie chce zlecić żadnych badań bo twierdzi i tu mogę zacytować ze nie bedzie wydawał pieniędzy z nfz na badania i nie wypisze skierowania mimo że objawy u dziecka wskazują wyraźnie ze jest ku temu potrzeba.. robi z rodzica idiote i z agresją wygania pacjentów z gabinetu trzaskajac im drzwiami przed twarzą.. odmawia pomocy i normalnej rozmowy.. ten człowiek nie powinien zajmować swojego stanowiska ponieważ szkodzi pacjentom zamiast konkretnie diagnozowac i nie potrafi się Z kulturą zachowywac.. I nie jestem niestety pierwsza ofiara takiego zachowania bo osobiście się dowiedziałam ze są też inne takie przypadki i pewnie niestety nie ostatnie.. więc szczerze odradzamy..
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.