Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 111 Głosów - 2.51 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dr ginekolog Mirosława Siemaszko-Pietrusiewicz
05-11-2013, 20:53
dr ginekolog Mirosława Siemaszko-Pietrusiewicz
SZPZLO Praga Południe, Warszawa, ul. Saska 61

Moje miłe jakie opinie macie o dr ginekolog Mirosława Siemaszko-Pietrusiewicz? Czy dostaniemy się do tego lekarza na NFZ? Czy któraś z Was się orientuje gdzie teraz przyjmuje w Warszawie i ile bierze za USG? Wszelkie informacje o tej osobie będą bardzo pomocne dla innych kobiet, więc będzie miło jeśli chociaż jedna z Was się podzieli.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2015, 01:02
RE: dr ginekolog Mirosława Siemaszko-Pietrusiewicz
Gdyby była tu ocena "minus milion" albo "najgorszy lekarz, z jakim miałam kiedykolwiek styczność" to bez wahania bym to zaznaczyła. Już na samym początku było nieprzyjemnie, ponieważ musiałam czekać na wizytę dodatkowe 20-30 min, bo UWAGA pani doktor musiała poplotkować w gabinecie z psiapsiółą! Oczywiście nic nie dało to, że pielęgniarka wchodziła DWA razy i mówiła, że w poczekalni są pacjentki. Ale dobra, z łaską doktor MSP mnie przyjęła i powitała słowami "a Pani to czego chce ode mnie". Powiedziałam czego chcę i dodałam, że mam nawrót infekcji. Zaczęłam recytować, co to za infekcja jakie leki brałam itp, a MSP przerwała mi i po raz drugi zapytała o to samo (kiedy była ostatnia miesiączka) i kompletnie nie zwróciła uwagi na to co mówię LOL. Przystąpiła do badania, które swoją drogą było bardzo niedelikatne i dało się to wyczuć. Po badaniu zapytałam, od czego może być ten nawrót infekcji to dostałam odpowiedź (UWAGA, TO BĘDZIE DOBRE) "żebym poczytała sobie o tym w internecie, bo my młodzi to nic nie wiemy na temat infekcji tego typu". No prawie oczy wyszły mi z orbit, serio. To ja się pytam, po co została pani, pani Mirosławo lekarzem i po co tu siedzi w tym białym kitlu? Jak się pani tak męczy to chyba czas na emeryturkę, bo w kwicie wieku to też pani nie jest. Dostałam receptę BEZ SŁOWA wyjaśnienia i dziękuję, dobranoc. Pierwszy raz w życiu dostałam receptę i lekarz mi nie powiedział ani słowa, ile razy brać, kiedy, do kiedy itp. MASAKRA Nie polecam serdecznie nawet w nagłych wypadkach, ba nawet gdy ma się zaraz kopnąć w kalendarz. NIE WARTO!
08-02-2018, 18:06
RE: dr ginekolog Mirosława Siemaszko-Pietrusiewicz
Również nie polecam. Ona sie nawet do zwierząt do pomocy nie nadaje. Okropna, opryskliwa baba. Po co taki ginekolog skoro na kazde pytanie odpowiada ze mozna to sobie w internecie poczytac. NIE POLECAM. Chyba ze do podniesienia ciśnienia.
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.