Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 76 Głosów - 2.72 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dr ginekolog Janina Szymańska
04-09-2013, 17:43
dr ginekolog Janina Szymańska
Gabinet lekarski, Warszawa, Bursztynowa 2

Czy macie może jakieś opinie o dr ginekolog Janina Szymańska? Czy dostaniemy się na NFZ? Co dobrego możecie powiedzieć o tym lekarzu? Czy któraś z Was się orientuje gdzie teraz przyjmuje w Warszawie i w jakich godzinach? Wszelkie informacje o tej osobie będą bardzo pomocne dla innych kobiet, więc miło będzie jeśli ktoś się podzieli.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2017, 19:07
RE: dr ginekolog Janina Szymańska
Zgłosiłam się do szpitala w Międzylesiu z bólem w dole brzucha - 6 tydzień ciąży. Pani doktor z izby przyjęć zleciła konsultacje ginekologiczną oraz chirurgiczną. Konsultacja ginekologiczna odbyła się błyskawicznie przez doktora w nocy o 4.00. Lekarz zlecił badania krwi. na konsultację chirurga doczekałam się dopiero o 11.00, jak zmienił się chirurg (badanie sprawne - temat chirurgii wykluczony). Po powrocie do pani ginekolog Szymańskiej z badaniami, stwierdziła, że wszystko ok - zaleciła zgłosić się na izbę i do domu. Po powrocie na izbę Pani doktor powiedziała, że mnie nie wypuści i kazała ponownie wrócić na ginekologię, gdzie zostałam przyjęta na oddział. Pani Szymańska była mocno zdziwiona - dodam, że na pierwszej wizycie powiedziała " skoro to było invitro to niech pani idzie tam, gdzie pani to włożyli". Na szczęście zostałam przyjęta przez inną panią ginekolog. Po dwóch dniach obserwacji Pani Szymańska powiedziała, że nie da mi żadnych leków poza tymi, z którymi przyszłam do szpitala. W związku z powyższym poprosiłam o wypis ze szpitala.
Po tym opisie proszę wyrobić sobie opinię o pani dr Szymańskiej.
Ja na pewno będę trzymała się od niej z daleka!!!
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.