Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 96 Głosów - 2.74 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co na świąteczny prezent dla dzieciaczka?
12-12-2014, 16:23
Lightbulb co na świąteczny prezent dla dzieciaczka?
Witajcie, szukam dobrego pomysłu na prezent dla mojego dzieciaczka Smile (5 latek)
Szukamy czegos kreatywnego, macie jakies pomysly???

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2014, 08:37
RE: co na świąteczny prezent dla dzieciaczka?
Ja swojemu maleństwu sprawię prezent łączony - na święta i urodziny, bo ma w okolicy tej samej daty. Znalazłam jakiś czas temu taką ofertę figlik.net/. Organizują przyjęcia dla dzieci Smile

Zaiste wariat na swobodzie największą klęską jest w przyrodzie.
02-12-2015, 22:32
Myślę, że to bardzo dobry pomysł.
18-12-2015, 10:28
No bardzo aktualny temat, ale z drugiej strony ciężko powiedzieć. To zależy od charakteru i upodobań. Smile Zresztą masa takich tematów już była, tutaj czy na innych forach także też warto przepatrzeć, może Cię zainspirują.
21-12-2015, 14:40
Wałkowany temat już, warto sprawdzić na innych forach, czy też w innych tematach. Poza tym to polecić mogę jakąś grę planszową, a nie grę na tableta jak teraz to się robi. Happy
25-12-2015, 18:40
Nie jestem fanką gier na tablet, komputer ani konsoli. Oczywiście wszystko zależy ile dziecko ma lat ale dobra gra planszowa da więcej radości i śmiechu całej rodzinie. cały dzień dzisiaj gramy i zajadamy się pysznymi pralinami wedla dla ciebie. Radość całej rodziny i pyszności do tego czyli święta idealne. Wesołych wszystkim Smile
28-12-2015, 12:49
Dokładnie, planszówka to najlepszy pomysł. Na komputer, telefon i tablet jeszcze przyjdzie czas. Winking
29-12-2015, 09:54
Swoją drogą na tablecie czy laptopie też mogą być rozwijające gry. Happy ale warto to łączyć, nie tylko same elektroniczne zabawki, ale też jakieś właśnie planszówki, miśki czy coś.
10-11-2016, 09:57
W tym roku hitem jest oryginalny prezent w postaci listu od Świętego Mikołaja, lub filmu video które dziecko otrzymuje. W liście Mikołaj zwraca się bezpośrednio do dziecka, oczywiście imię dziecka i jego zdjęcia należy wcześniej podać zamawiając prezent na stronie listymikolaja.pl
21-11-2016, 14:22
A może dziecko ucieszyloby się z kalendarza ze swoimi fotkami? Ja rok temu zamówiłam taki prezent colorland.pl/fotokalendarz dla dziadków, ale w tym roku zamówiłam taki mały kalendarz do powieszenia dla córki w pokoju na mikołaja. Mam nadzieje że bardzo się ucieszy widząc swoje fotki w kalendarzu Smile
23-12-2016, 20:39
Ja dla mojej 6 -latki kupiłam piękne kolczyki w Aparcie.
17-11-2017, 17:29
Ja mojemu synkowi już kupiłam farmę i zestaw zwierzątek. Odkąd pojechał pierwszy raz na wieś, jest nią zafascynowany. Do tego zamierzam zamówić dla niego list od Mikołaja. Moja siostra w ubiegłym roku zamówiła takie listy w listymikolaja.pl. Dzieciaki dłużej je pamiętały od prezentów, które dostały. Mam nadzieję, że mój synek będzie nie mniej zachwycony.
06-12-2017, 15:45
Ja swojej córce chce kupić pierwszego laptopa ale ona ma już 13 lat to przyda jej się nawet do nauki. Problem mam tylko z tym jaki wybrać bo jestem w tym całkiem zielona Smile Puki co czytam taki poradnik http://www.cybertec.pl/jaki-laptop-kupic...zielczosc/ spisze sobie wszystkie parametry i do sklepu po prezent Smile
13-01-2018, 09:53
Laptop w prezencie dla 13 latki to bardzo dobry pomysł. Zobacz sobie tę ofertę http://leasinglaptopa.pl/ASUS-8168e98c-3...119c13d4d5 Dodatkowo nie musisz od razu wykładać całej kwoty. Jako osoba prywatna możesz skorzystać z leasingu, spłacasz raty a na końcu dokonujesz wykupu. W ten sposób nie obciążysz zbytnio budżetu domowego.
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.