Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 24 Głosów - 2.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żłobek Mandarynkowa Kraina, ul. Płońska 37
17-02-2017, 19:44
Żłobek Mandarynkowa Kraina, ul. Płońska 37
Niepubliczny Żłobek Mandarynkowa Kraina
ul. Płońska 37
03-683 Warszawa

Jakie macie opinie o tym miejscu, jak dzieci się czują w tym żłobku? Czy są tam jeszcze wolne miejsca i jakie są opłaty?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2017, 10:01
RE: Żłobek Mandarynkowa Kraina, ul. Płońska 37
Czy udało sie Pani dowiedzieć więcej o tym żłobku? Albo może zaryzykować Pani i posłał swoje dziecko? Tez rozważam ale ostatnio jak poszłam "przypadkim" w odwiedziny to diecie strasznie płakały wiec nie nabrała przekonania a nie było zadnych rodziców aby wypytac...
08-08-2017, 21:34
Nie polecam. Wszystko pięknie na stronie . Zajec niw ma a jak juz może raz góra dwa w miesiącu. Monitoring online nie jest . Każde dziecko sobie . Nie widziałam wspólnych zabaw . Małe to już w ogóle siedzą bo przecież nic się z nimi nie da robić
13-08-2017, 11:42
Moja córeczka chodziła do tego żłobka przez kilka miesięcy, odeszliśmy ze względu na wyprowadzkę. Jeśli chodzi o opłaty, to rzeczywiście - tanio nie jest, ale w porównaniu do innych placówek, nie jest to też jakaś przepaść. Moja córka miała standardową adaptację - przez kilka tygodni płakała w żłobku, natomiast po adaptacji, nie chciała wychodzić Smile
Jeśli chodzi o monitoring, to rzeczywiście nie jest online, ale jak miałam wątpliwości, co do zachowania córki, to umówiłam się z właścicielką i mogłam obejrzeć wybrany dzień.
Jeśli chodzi o zajęcia, to są organizowane (przyprowadzałam córkę często po 9 i miałam okazję akurat trafić jak dzieci siedzą w kole). Ciocie są ciepłe, panuje tam domowa atmosfera, a i właściciele są bardzo otwarci i elastyczni. Co do zajęć, to na początku panie nie informowały, co było realizowane, ale później to się zmieniło. Sala duża, przestronna, wielki plus za osobne dwie sypialnie oraz własny ogródek.
Bardzo dobre jedzenie z cateringu Smile
Moja córa była zadowolona - ja również Happy
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.