Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 162 Głosów - 2.72 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żłobek Bambinek Nowa Iwiczna
30-10-2013, 21:11
Żłobek Bambinek Nowa Iwiczna
Żłobek Bambinek
ul. Krasickiego 7D
05-500 Nowa Iwiczna
tel.: 604 907 906

Są jeszcze może wolne miejsca, czy można robić zapisy? Jakie są aktualnie opłaty?

Jakie opinie macie o tym miejscu?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 20:05
RE: Żłobek Bambinek Nowa Iwiczna
plac zabaw w tym żłobku może nie jest za duży ale dzieci się na nim świetnie odnajdują. Jest b dużo nowych zabawek i ciekawych zajęć. dzieci malują obrazy. Z tego przedszkola dzieci nie chcą wychodzić tak im dobrze i wesoło i rodzice muszą czekać często do na swoje rozbawione pociechy.
12-04-2015, 09:53
Podzielam zdanie poprzedniczki. Moja córka chodziła tam przez ponad pół roku i gdyby nie przeprowadzka pewnie chodziłaby dalej.

Na plusy można zaliczyć
- bardzo dużo ciekawych zajęć, np. teatrzyki przyjeżdżają 2 albo 3 razy w miesiącu
- cudowne opiekunki, moje dziecko się do nich przytulało przy powitaniu co już dla mnie świadczyło, że jest dobrze traktowane
- fajne duże i jasne sale, dużo zabawek, ogólnie kolorowo i przyjemnie

Na minusy to, że trzeba było znosić wózek poziom niżej, choć jak się poprosiło panie to zawsze pomagały.
Nie wiem czy ten problem jeszcze jest, bo chyba przenieśli się do innego budynku.

A przy okazji ktoś może polecić jakiś dobry żłobek na żoliborzu w okolicach ul. Żeromskiego?
17-04-2015, 20:47
Żłobek jest dobry, nie mam zastrzeżeń. Z tym całodziennym angielskim to nie ściema, ciocie naprawdę mówią do dzieci po angielsku cały czas, byłam pod wrażeniem, że moje dziecko wszystko rozumie Cool. Widziałam, że codziennie jest sprzątane, bo mój synek jest alergikiem, więc zwracam na to szczególną uwagę. Fajnie jest też, że bardzo często gra muzyka, ciocie śpiewają dzieciom po angielsku, synek uwielbia muzykę, w domu też ciągle tańczy i chce się bawić w zabawy żłobkowe. W ogóle odkąd zaczął chodzić do żłobka to stał się bardziej kontaktowy, śmielszy i widać, że mu to służy.
18-08-2015, 10:37
Rzeczywiście problemu z wózkiem już nie ma, bo teraz żłobek jest 300 metrów dalej na Mleczarskiej.
Na Krasickiego są starsze dzieci, teraz to jest żłobek z grupą przedszkolną, a od stycznia już ma być tylko przedszkole. Ja jestem związana z Bambinkiem odkąd moja pociecha skończyła rok i jestem bardzo zadowolona, choć krew mnie zalewała, że przez pół roku nie można było normalnie dojechać samochodem przez remont ulicy. Na szczęście się już skończył.
A żłobek polecam.
30-05-2016, 23:12
Ja swoją Hanię zapisałam do Bambinka jak miała roczek. Po miesiącu adaptacyjnym (dość trudnym, bo ona troszkę płakała a ja wyłam przez całą drogę do pracy) moje dziecko piszczało z radości na hasło "jedziemy do Bambinka".
31-08-2016, 22:03
Czy nadal ktoś poleca bambinek?
09-10-2016, 11:30
Na placu zabaw trampolina co jest niebezpieczne.Piaskownica z piaskiem chyba starszym niż budynek.Schody dla dzieci młodszych bez antypoślizgaczy.I sam fakt schodów dla maluchów to według mnie minus.U góry łazienka nie dostosowana do maluchów.I szatnia widziałam za mała.
07-06-2017, 09:28
O Bambinku mogę powiedzieć niemal wszystko, bo wychował dwójkę moich dzieci. Dla mnie najważniejsze, że chodziły tam z uśmiechem, wręcz nie chciały z niego wychodzić. Było bardzo dużo różnych zajęć, jakieś teatrzyki, przyjeżdżały zwierzątka, co moje dzieci uwielbiały. Poleciłam już kilku moim znajomym i wszyscy są zadowoleni. Nie zastanawiać się tylko zapisywać Smile
15-06-2017, 11:18
Spytałam i sprawdziłam. Trampolina normalna, sami mamy taką samą na ogródku. Piasek zmieniany był kilka razy w roku, bo dzieci wynoszą w butach i wiaderkach (Pani była tak uprzejma, że nawet pokazała mi rachunki). Piaskownica jest też przykrywana w ochronie przed zwierzętami (duuuży plus). Po schodach dzieci nie chodzą tylko są znoszone na rękach, bo na piętrze są roczne maluszki. Łazienki są dwie - jedna dla najmłodszych gdzie były nocniki i przewijak i jedna dla starszych, gdzie są małe kibelki i umywalki. Szatnia duża, przestronna. Bardzo duże sale. Czysto. Dużo zabawek. Rozmawiałam z rodzicami, są zadowoleni. Jeszcze się zastanawiam, ale póki co nie mam żadnych uwag. Najlepiej wybrać się i samemu zobaczyć.
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.