Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 108 Głosów - 2.61 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żelowe paznokcie, tipsy
17-06-2013, 20:54
Żelowe paznokcie, tipsy
Mam troszkę słabe paznokcie, lakier bardzo szybko odpryskuje, nie wygląda to za dobrze, a chciałoby się mieć ładne. Wiem że tipsy to nic dobrego, ale co myślicie o żelowych paznokciach? chyba są mniej szkodliwe, a poza tym paznokieć i tak szybko sobie odrasta...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2016, 03:50
RE: Żelowe paznokcie, tipsy
Ja bym Ci poradziła wybrać się do profesjonalnej manicurzystki, żeby oceniła stan Twoich paznokci i dopasowała jakiś sposób na ich wzmocnienie. Takie specjalistki znajdziesz np w EasyNails . W EasyNails wykonują zarówno zabiegi dobrze znane i popularne jak i kosmetyczne nowości i hity.
26-03-2017, 15:09
ja mam paznokcie utwardzone w żelu bo mam bardzo łamliwe i nie mogę ich sobie zapuścić. Ale nie są to tipsy, mam swoje paznokcie tylko zabezpieczone żelem.
29-04-2017, 11:47
Nie wiem czy tipsy to dobry pomysł dla słabych paznokci. Mogą one je jeszcze bardziej osłabić. Innym rozwiązaniem może być użycie lakieru hybrydowego: http://www.cocolita.pl/hybrydy/semilac-l...beauty-7ml. Jest on trwalszy niż zwykły lakier i z pewnością dłużej będzie sie utrzymywał. Jest to efekt porównywalny do profesjonalnego manicure'u, tyle że dużo tańszy. Taki lakier szczególnie jest przydatny w lato, gdy na przykład sporo się kąpiemy w morzu czy jeziorze.
16-05-2017, 18:08
ja mam paznokcie utwardzone w żelu bo to jedyny sposób na utrzymanie upragnionej długości.
31-05-2017, 20:58
Mi po źle zrobionych paznokciach strasznie się poniszczyła całą płytka i paznokcie. Od tego momentu raczej unikam sztucznych paznokci i jedyne co to je sobie maluję. Do tego słyszałam o bardzo dobrych kosmetykach do zniszczonych paznokci: https://www.callusan.sklep.pl/p/6/26/ung...h-paznokci i z chęcią bym je wypróbowała. Z pewnością by mi się taki krem przydał, żeby paznokcie doszły do swojego pierwotnego stanu, a zawsze miałam bardzo ładne.
21-06-2017, 07:03
ja mam paznokcie utwardzone w żelu bo są bardzo łamliwe i teraz mogę się cieszyć ślicznymi paznokciami.
01-03-2018, 20:10
Ojj tipsy to są już kompletnie niemodne... Teraz króluje manicure hybrydowy Smile Zresztą nic dziwnego, w końcu to naprawdę świetna metoda! Paznokcie hybrydowe trzymają się nawet kilka tygodni i przede wszystkim nie odpryskują tak jak zwykły lakier. Ja sama robię sobie takie paznokcie, używam do tego produktów z http://misteromilano.pl/ i jestem z nich bardzo zadowolona Smile
04-03-2018, 00:25
Też uważam, że warto wybrać się do dobrej manikiurzystki, niech oceni stan twoich paznokci i na tej podstawie dobierze odpowiednią pielęgnacje i upiększanie. Sprawdź opinie o pobliskich gabinetach na portalu Moment.pl jakie są opinie klientek o pobliskich gabinetach i zapisz się tam, gdzie uznasz, że warto.
05-07-2018, 09:33
Pod paznokciami żelowymi warto mieć jednak mocne swoje paznokcie. Ja zauważyłam na przykład, że od jakiegoś czasu żel mi się dużo gorzej trzyma bo mam osłabione paznokcie. Może Wy wiecie, co najlepiej wziąć na wzmocnienie paznokci? Macie jakiś pomysł?
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.