Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 97 Głosów - 2.66 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żelowe paznokcie, tipsy
17-06-2013, 20:54
Żelowe paznokcie, tipsy
Mam troszkę słabe paznokcie, lakier bardzo szybko odpryskuje, nie wygląda to za dobrze, a chciałoby się mieć ładne. Wiem że tipsy to nic dobrego, ale co myślicie o żelowych paznokciach? chyba są mniej szkodliwe, a poza tym paznokieć i tak szybko sobie odrasta...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2016, 03:50
RE: Żelowe paznokcie, tipsy
Ja bym Ci poradziła wybrać się do profesjonalnej manicurzystki, żeby oceniła stan Twoich paznokci i dopasowała jakiś sposób na ich wzmocnienie. Takie specjalistki znajdziesz np w EasyNails . W EasyNails wykonują zarówno zabiegi dobrze znane i popularne jak i kosmetyczne nowości i hity.
26-03-2017, 15:09
ja mam paznokcie utwardzone w żelu bo mam bardzo łamliwe i nie mogę ich sobie zapuścić. Ale nie są to tipsy, mam swoje paznokcie tylko zabezpieczone żelem.
29-04-2017, 11:47
Nie wiem czy tipsy to dobry pomysł dla słabych paznokci. Mogą one je jeszcze bardziej osłabić. Innym rozwiązaniem może być użycie lakieru hybrydowego: http://www.cocolita.pl/hybrydy/semilac-l...beauty-7ml. Jest on trwalszy niż zwykły lakier i z pewnością dłużej będzie sie utrzymywał. Jest to efekt porównywalny do profesjonalnego manicure'u, tyle że dużo tańszy. Taki lakier szczególnie jest przydatny w lato, gdy na przykład sporo się kąpiemy w morzu czy jeziorze.
16-05-2017, 18:08
ja mam paznokcie utwardzone w żelu bo to jedyny sposób na utrzymanie upragnionej długości.
31-05-2017, 20:58
Mi po źle zrobionych paznokciach strasznie się poniszczyła całą płytka i paznokcie. Od tego momentu raczej unikam sztucznych paznokci i jedyne co to je sobie maluję. Do tego słyszałam o bardzo dobrych kosmetykach do zniszczonych paznokci: https://www.callusan.sklep.pl/p/6/26/ung...h-paznokci i z chęcią bym je wypróbowała. Z pewnością by mi się taki krem przydał, żeby paznokcie doszły do swojego pierwotnego stanu, a zawsze miałam bardzo ładne.
21-06-2017, 07:03
ja mam paznokcie utwardzone w żelu bo są bardzo łamliwe i teraz mogę się cieszyć ślicznymi paznokciami.
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.