Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 100 Głosów - 2.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabawka dla dziecka.
03-09-2014, 13:46
Zabawka dla dziecka.
Cześć
Planuje kupić dziecku, ale nie chce aby było to jakieś chińskie podróbki, bo juz raz mi się tak zdarzyło, kupiliśmy zabawkę, która już po zaledwie tygodniu, mogła być wyrzucona bo po prostu przestała odpowiadać. Druga sprawa... Myślicie że dziecko się tym zainteresuje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2015, 18:10
RE: Zabawka dla dziecka.
U mnie dziecko nigdy się nei interesowało jedną zabawką dłużej niż tydzień Winking
01-06-2016, 15:41
ja wlasnie potrzebuje cos kupic chrzestnicy..
15-11-2016, 15:37
Ja dla chrześniaka kupiłam taką kolejkę Młody ma 2lata i juz się tym zaczął interesować się, bawi się - oczywiście z pomocą doroslego. A do tego dostałam jeszcze rabat robiąc pierwsze zakupy online także polecam Wam mamuśki Smile
25-04-2018, 10:07
witam,
zabawki głównie zamawiam przez internet są ciekawsze i tańsze od tych w sklepach, dodatkowo polecić mogę dobrego kuriera - http://www.sendello.pl/ tanio i sprawnie
26-04-2018, 15:21
Masz rację, że w sieci są zdecydowanie fajniejsze i mozna je kupić w dodatku taniej. Ja zazwyczaj kupuję w jagodowymkocie i to nie tylko zabawki. Wczoraj zamówiłam dla starszej taką narzutę http://www.jagodowykot.pl/shop/dekoracje...granatowa/ fajnie będzie wyglądac, bo ma takie same meble, zresztą też od nich.
07-05-2018, 16:37
Ja znam. Świetny sklep. Odkryłam go stosunkowo niedawno i był to strzał w dziesiątkę. Zawsze miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego sklepu z wartościowymi i stosunkowo niedrogimi zabawkami dla dzieci ale teraz, to już nie będzie stanowiło problemu. Zerknijcie sobie na stronę sklepu internetowego https://marec.pl/dziecko mają spory wybór w atrakcyjnych cenach.
19-05-2018, 16:30
No u nas dzieciaki to w ogole nie chcialy nawet slyszec o jaichs pluszakach czy innych takich. A jak dostawaly od znajomych jakies drobnostki to rzucaly zaraz w kąt i taka zabawa z tego wszystkiego Smile Wiekszosc rzeczy staralismy sie im kupowac w ramach zabaw interaktywnych stad https://ithings.pl/gadzety/rozrywka sa stosunkowo tanie, a tez jednak rozwijaja wyobrażnie
23-05-2018, 07:32
Oj tak, kupić dobra zabawkę, którą dziecko zainteresuje się i która jeszcze pomoże w jego rozwoju to rzeczywiście sztuka teraz jak rynek jest tym wszyskim dosłownie zarzucony. Ja mam jednak dobrze, moje sa już na tyle duże, że spokojnie moge postawić na lego czy gry planszowe, a nawet zręcznościowe. Szukac tez ich daleko nie muszę, bo mam praktycznie pod nosem jak to się mówi fajny sklep funnybricks (dla zainteresowanych to wrocław ul. poleska), ale maja tez i strone internetową. Wybór jest duży i jednak taniej jak porównywałam z innymi sklepami.
26-05-2018, 11:30
Ale przecież teraz powstaje coraz mniej sklepów, do których możecie się wybrać i przejrzeć zabawki na półkach. Świat idzie w stronę zakupów online, co jest niesamowitym ułatwieniem, szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi. Teraz kurier UPS dowiezie Wam zamówione towary w krótkim czasie, a Wy nie będziecie musieli martwić się o zmarnowany czas.
27-05-2018, 18:29
A w jakim wieku jest dziecko? Bo może jest już na tyle duże, żeby na przykład jeździć sobie na gokarcie na pedały - https://www.gokartyberg.pl/. Z pewnością będzie to świetna rozrywka na lato i dzieci na pewno będą z takiego gokartu zachwycone. Gwarantuje, że to je zainteresuje i będą całe dnie śmigały po podwórku.
05-06-2018, 14:32
Pomyslow bez liku hehe
05-06-2018, 14:52
Niestety zyjemy w czasach podczas ktorych w bardzo duzej mierze mamy do czynienia z wszelkiego rodzaju elektronika uzytku codziennego. Mnie troche z jednej strony zadziwia, a z drugiej przeraza jak w co raz to mlodszym wiekszu nasze dzieci zostaja trenowane do gapienia sie w ekran tabletu badz tez komputera .. zamiast rozwijac swoja kreatywnosc ktora bez dwoch zdan moze im pomoc w dalekiej przyszlosci. Rodzicie o tym nie mysla dlatego tez mamy taki stan, a nie inny. O wiele ciekawszym zajeciem moze byc np. nauka pieczenia korzystajac z takiego zestawu dla dzieci - https://www.garneczki.pl/produkty/foremk...iastek,316 Nie twierdze tutaj o jakichs aspiracjach do zostania szefem kuchni jednak tego typu umiejetnosci moga sie kiedys przydac, a taki wstep po przez zabawe z pewnoscia sie spodoba naszym podopiecznym Smile
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.