Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 106 Głosów - 2.59 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyprawki dla niemowląt
14-02-2014, 09:05
Wyprawki dla niemowląt
Jestem w 5 miesiącu ciąży, w poniedziałek kupiłam sobie wyprawkę w tym sklepiea już w środę miałam przesyłkę w paczkomacie, ubranka są świetnej jakości i mają przypięty znaczek atest bezpieczny dla dziecka co dla mnie jest bardzo ważne, gdyż to znaczy, że materiały i kolor itp są ekologiczne i bezpieczne. Wózek kupiłam na allegro a łóżeczko drewniane też zamówiłam u nich dzisiaj i mają mi przysłać razem z materacykiem. Nie chciałam przepłacać i wybrałam zwykłe drewniane z materacykiem za 60zł. :-)

Ja zawsze szukam ubranka dla dzieci polskie a nie jakiś tam niewiadomo z kąd, dlatego ten sklep mi spasował :-)

Kasia z Mokotowa
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2016, 12:57
RE: Wyprawki dla niemowląt
Kasiu, to bardzo ważne aby rzeczy dla maluszka były certyfikowane, szkoda, że nie napisałaś nazwy tego sklepu, bo może też bym tam zajrzała, ja mam jeden Fifishop, gdzie są właśnie znaczki atestu dla malucha, ale chętnie poznam inne sklepy, może więc napiszesz jeszcze raz jaki to sklep.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-04-2016, 12:01
Dokładnie certyfikaty to pewnego rodzaju zabezpieczenie, z drugiej strony znajoma również dla nas sama użyła pierwsze śpioszki czy kocyki dla niemowlaka z bardzo fajnego materiału. Wiele hurtowni ma specjalne wzory odpowiednie dla dzieciaków - fabrykamalychcudow.pl/pl/c/Dzianiny/13 moim zdaniem jak macie kogoś kto potrafi szyć to opcja idealna. W zasadzie fabrykamalychcudow jest dość elastyczna jeśli chodzi o asortyment więc warto się kontaktować.
07-12-2016, 03:29
Mnie spodobała się bardzo propozycja przygotowana przez doświadczonych rodziców bliźniaków. Pisza tak: "Zakładając więc pranie co drugi dzień będzie potrzeba:
W okresie noworodkowym - około 36 wkładów (zapas na 2 dni to 24 wkłady + trzeci zestaw w praniu). Pamiętajmy, że pieluszki muszą mieć też czas na wyschnięcie.
Jeśli zaczynasz pieluchowanie wielorazówkami po 3 miesiącu, możesz spokojnie zaopatrzyć się w 30 wkładów. Do tego potrzebna będzie 3-5 otulaczy.
14-02-2017, 15:42
To fantastyczny czas dla ciebie,jednak przy tym całym szale zakupów nie należy zapomnieć o zdrowotnych aspektach macierzyństwa. W łóżeczku twojego maluszka powinien znaleźć się dobrej jakości materacyk,najlepiej lateksowy,który zaleca się alergikom.Sen u takiego maluszka jest bardzo ważny,należy więc zapewnić mu odpowiednie warunki.
10-04-2017, 10:28
Ja bardzo dużo rzeczy wyprawkowych dla dziecka kupiłam online w ww.e-babystuff.pl. Może nie mają najtaniej, za to bardzo dobrej jakości.
15-05-2017, 13:40
Masz rację, że jakość jest najważniejsza, zwłaszcza przy takich bezbronnych maluszkach. Mi tez udało się znaleźć dobry sklep, gdzie mają porządne rzeczy dla dzieci to Jagodowy Kot, a dziś złożyłam zamówienie na pościel do łóżeczka i ochraniacze na szczebelki. Powiem, że bardzo lubię czytac ich bloga i nawet przyznaję się, że ściągnęłam od nich to i owo przy urządzaniu pokoju dla małej, a przy okazji nie muszę szukać po sklepach bo mam juz daną rzecz na miejscu.
11-06-2018, 11:19
Przygotowania do narodzin dziecka jest to bardzo ekspresyjny etap. Te emocje, burza zakup, ale najważniejsze jest w tym wszystkim, żeby kupować też z rozumem. Żeby dany produkt był prozdrowotny dla dziecka, a nie tylko ładnie wyglądał. Tego tyczy się przede wszystkim takich elementów jak materac. Ja mam podobny do tego tutaj https://heveamaterace.pl i nie wybrałabym innego, ponieważ stanowi on doskonałą podporę ciała mojego maluszka.
19-06-2018, 12:38
No 5 miesiąc to już pora na wybieranie wózka i fotelika, my wybraliśmy x lander a sprzedawca dobrał nam do niego fotelik Britax, odpowiedni do wózka i z atestami, wolałam mieć wszystko gotowe zanim przyjdzie na świat dziecko dla świętego spokoju
07-08-2018, 08:11
Bardzo fajnym gadżetem jest też bestway wanienka. Szczególnie przyda się rodzicom, którzy podróżują, bo w podróży kąpanie dziecka nie zawsze jest łatwym zadaniem.
09-08-2018, 10:25
Myślę, że mogą się Wam też przydać takie spodnie dla dzieci sklep. Dzieciaki bardzo szybko się brudzą więc warto mieć w szafie zawsze zapas czystych ubrań. Wybór spodni jest bardzo duży więc na pewno coś Wam się spodoba.
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.