Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 79 Głosów - 2.42 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyprawka dla dziecka
22-12-2015, 10:00
Wyprawka dla dziecka
Znacie może jakieś sklepy godne polecenia gdzie kupię coś dla młodej mamy i dzieciaczka ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2015, 12:50
RE: Wyprawka dla dziecka
Interesują Cię sklepy internetowe czy stacjonarne?
28-06-2016, 13:09
z internetowych polecam np electro.pl jeśli chodzi o zabawki, maty, karuzelki pozytywki, lampki itp. Winking Chyba cały net znam już na pamiec i ta było najtaniej
09-11-2016, 15:10
Ja przed dwoma laty trafiłam na e-sklep w którym wysłałam co potrzebuję i dostałam ofertę, którą zrealizowałam. Nie pamiętam tylko to co za sklep Sad
04-01-2018, 19:01
Ze sklepów internetowych mogę Ci polecić sklep Lencia.pl . Mają tam przeogromny wybór - zarówno jeśli chodzi o ubranka dla niemowląt, jak i o akcesoria. Śpioszki, kaftaniki, zestawy, czapeczki - czego tylko zapragniesz. Oferta naprawdę bardzo szeroka i ciekawa, a obsługa sklepu bardzo miła Winking
13-01-2018, 14:51
Ja bardzo lubię ten sklep https://e-babystuff.pl/ bo mają w nim niemal, że wszystkie niezbędne rzeczy dla mamy jak i dziecka. Wiele razy już się przekonałam, że potrafią idealnie dopasować swoje produkty idealnie do potrzeb. Ceny też są bardzo korzystne w stosunku do jakości.
07-04-2018, 18:09
Jeśli chodzi o ubranka to poszukaj tutaj - https://kochanyurwis.pl/promocje. Znajdziesz tam fajne i spore promocje na ciuszki dla maluchów, więc można za niewielką kwotę kupić kilka niezbędnych jak śpioszki, koszulki czy body. Zawsze kupując coś w internecie szukam tego typu okazji bo można sporo zaoszczędzić i nadal kupić naprawdę porządne i wytrzymałe ubranka.
18-04-2018, 17:42
Na pewno wiecie również, że potrzebne wam będą odpowiednie artykułu do pielęgnacji noworodka. Ja planuję do pielęgnacji noska kupić taki produkt http://www.disnemar.pl . Po zapoznaniu się z opisem o tym środku uważam, że jest odpowiedni pod kątem jakości, skuteczności i bezpieczeństwa. W dodatku jest to produkt, który jest bardzo łatwy w aplikowaniu.
24-04-2018, 10:59
Dzięki za te porady Winking Na pewno wiele z nich będzie przydatnych w moim najbliższym czasie Winking
26-04-2018, 15:16
Sporo fajnych rzeczy można dostać w jagodowymkocie. Ja właśnie dostałam paczkę z pościelą do łóżeczka i wkładka do wózka. Przyznam jesetem mile zaskoczona. Kto wie może jeszcze coś u nich kupię
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.