Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 106 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypadanie włosów w ciąży
17-06-2013, 20:46
Wypadanie włosów w ciąży
Czy może komuś poza mną wypadają włosy podczas ciąży ? Jak sie ratujecie?
Stosujecie jakieś maseczki, odżywki, czy może ściąć na krótko, tylko szkoda mi Crying
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 17:49
RE: Wypadanie włosów w ciąży
Stosowałam takie kuracje 2 miesięczne ze skrzypu polnego z dobrym skutkiem. Ogólnie to włosy i zęby wypadają gdy płód rośnie, warto więc wtedy suplementować minerały i witaminy, czyli po prostu dostarczać tego więcej ale stawiałabym tylko na naturalne preparaty, z roślin i minerałów bo one maja procentowo dużą zawartość pożądanych substancji i są łatwo przyswajalne.
30-09-2013, 19:54
Skrzyp można też stosować jako herbatę, wprowadziłam ostatnio w moim domu "Zioła ojca Soroki", one też pomagają miedzy innymi na włosy, jest to mieszanka pokrzywy, skrzypu i rdestu ptasiego. Polecam Blushing w pudełku jest 20 saszetek ale są bardzo duże, że aż parze to do termosu.
13-01-2017, 13:19
Włosy w ciąży wypadają to normalne, tracisz sporo witamin i później musisz je uzupełnić zanim włosy wrócą do poprzedniego stanu. Ja zanim to nastąpiło zagęszczałam włosy mikrowłóknami. Spróbuj sama i zobacz sobie jak to wygląda lucianohair.pl/12-kmax-zageszczanie-wlosow. Efekt jest zaraz po użyciu, a co najważniejsze te kosmetyki nie niszczą włosów Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-01-2017, 21:22
Z wypadaniem włosów problemów nie miałam ale podobno to normalane w trakcie ciąży. Mnie dopadła tzw. maska ciążowa laroche-posay.pl/s%C5%82owniczek-urody/M/Maska-ci%C4%85%C5%BCowa-gl148-w3503.aspx . Nie wiem co gorsze bo chodziłam cała w plamki.
25-07-2018, 11:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2018 11:18 przez kokietka.)
Po ciąży możesz też sobie włosy zagęścić za pomocą doczepianych włosów naturalnych. Bardzo ciekawym rozwiązaniem w takiej sytuacji będą włosy słowiańskie, które są najbardziej podobne do naszych włosów: https://besthair.pl/Wlosy-slowianskie-bl...90569.html. Dzięki temu Twoja fryzura będzie wyglądała bujnie, ale też naturalnie.
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.