Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 85 Głosów - 2.61 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wózek spacerowy.
03-09-2014, 13:47
Wózek spacerowy.
Cześc, muszę dla syna kupić nowy wózek spacerowy, nie wiem kompletnie jaki wybrać bo się po prostu na tym nie znam, jak na razie zastanawiam się nad wyborem. Zależy mi na tym, aby był łatwy w transporcie, a co najważniejsze, bezpieczny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2015, 12:50
RE: Wózek spacerowy.
Jaki kupiłaś?
30-10-2015, 14:15
Chyba wszystkie wózki są teraz bezpieczne, przynajmniej musza mieć jakies wymagane atesty. Ja teraz bede kupować ale 3w1 albo 2w1 czyli głęboko-spacerowy i fotelik jeszcze
To na co patrze to na koła i amortyzację ( koła duże żeby zima dały radę i na spacerach po lesie) , żeby nie był ciężki i łatwo się go obsługiwało. Wybór padł na Graco EVO XT - masywny i spełniajacy moje oczekiwania no i zamawiać bede teraz w listopadzie bo chce się załapać na promocję Graco
18-11-2015, 18:12
Jak również uważam, że bezpieczeństwo to coś, czym głównie powinniśmy się kierować podczas zakupu wózka. Oprócz tego powinien być on także komfortowy dla dziecka. Dobrej jakości i porządne wózki spacerowe można znaleźć tutaj http://emaluszek.pl/produkty/wozki-dziec...spacerowe/ . Wybór jest na prawdę duży.
30-11-2015, 11:56
(30-10-2015 14:15)anna88 napisał(a):  Chyba wszystkie wózki są teraz bezpieczne, przynajmniej musza mieć jakies wymagane atesty. Ja teraz bede kupować ale 3w1 albo 2w1 czyli głęboko-spacerowy i fotelik jeszcze
To na co patrze to na koła i amortyzację ( koła duże żeby zima dały radę i na spacerach po lesie) , żeby nie był ciężki i łatwo się go obsługiwało. Wybór padł na Graco EVO XT - masywny i spełniajacy moje oczekiwania no i zamawiać bede teraz w listopadzie bo chce się załapać na promocję Graco
też sie zastanawiam nad tym wózkiem bo opinie ma bardzo dobre no i podobno terenowy jak wszyscy piszą , cena nie jest przytłaczająca. Podobają mi ise w nim min duze masywne koła
08-02-2018, 08:30
Ja już zakupiłam świetny wózek. Jednak do niego brakowała m praktycznej, solidnej torby w której będę mogła pomieścić pieluch, butelki i inne rzeczy dla dziecka. Ale na szczęście wczoraj wpadłam na sklep e-babystuff i znalazłam idealny dla siebie model lassig torba. Czyż ta torba nie jest super?
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.