Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własny sklep?
28-04-2018, 10:52
Własny sklep?
Hejka
moje dzieciaczki są już w miarę duże także ostatnio myślałam na biznesem. Coś co mogę robić w domu i zarobić przy tym. Myślę, żeby założyć swój sklep internetowy z ubrankami dla maluchów. Znalazłam nawet już firmę, która może mi uruchomić kanał płatniczy https://www.cashbill.pl/platnosci/przelewy-tradycyjne i mam też na oku informatyka, który założy mi stronę sklepu. Co myślicie o tym biznesie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2018, 16:00
RE: Własny sklep?
Grunt to odpowiednio wpasować się w rynek. To właściwie podstawowa rzecz, którą powinnaś sprawdzić. Jeżeli otworzysz nawet najlepszą firmę, ale nie będziesz miała rynku zbytu, to zbyt dużo nie zarobisz. Jeśli chodzi o wysyłkę Twoich produktów, to nie musisz się przejmować. Na Furgonetce znajdziesz ups cennik i możesz zestawić go z innymi firmami, dzięki czemu masz pewność, że nie przepłacisz.
05-06-2018, 14:34
A ja wiem czy to takie latwe bedzie...
13-06-2018, 16:06
Warto pomyśleć o kurierze z jakiej firmy będziesz korzystać. Mając sklep trzeba się liczyć z tym że będziesz wysyłać sporo zamówionego towaru. Uważam że najtańszy jest kurier dpd . Można zerknąć na ich ofertę, szybko i skutecznie dostarczają paczkę na podany adres. Jak dla mnie to mają tanie przesyłki krajowe.
21-06-2018, 15:50
Najlepiej zamówić sobie dedykowany sklep w dobrej agencji interaktywnej, np. https://icube.pl/aplikacje-internetowe/s...e-commerce Takie profesjonalne sklepy e-commerce sa naprawdę dużo skuteczniejsze w pozyskaniu klientów niż sklepy z szablonów.
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.