Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 106 Głosów - 2.51 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witaminki
02-04-2013, 12:58
Witaminki
Jakie witaminki polecacie dla przyszłej mamusi? Jestem obecnie w drugim tygodniu ciąży, a chce należycie dbać i o swoje zdrowie i o zdrowie dziecka.
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 13:11
RE: Witaminki
Od dłuższego czasu interesuję się odżywianiem, jestem po wielu lekturach różnych autorów z zakresu odżywiania. Na podstawie mojej wiedzy i doświadczenia z własnym organizmem i w rodzinie zalecałabym preparaty pochodzenia naturalnego. Do takich należą:
- sok z aloesu
- preparat z owoców noni
- olej lniany
- olej z orzechów cedrowych
- tran rybi
- spożywcza glinka zielona/ minerały Schindelsa
- jogurty naturalne z dobrymi kulturami bakterii
- kiszonki jak kiszone ogórki, które zawierają potrzebne nam kultury bakterii

BlushingBlushingBlushing życzę wszystkim mamom dużo zdrowia
26-09-2013, 17:53
Dowiedziałam się też niedawno o tej glince zielonej zamierzam wprowadzić w życie, na razie nie udało mi się dojechać do sklepu ale moja koleżanka dosypuje to do jedzenia jej mama także i mówią że bardzo fajnie działa, wzmacnia, szczególnie teraz na jesieni.
30-09-2013, 20:02
Koleżanka po farmacji poradziła mi żeby stosować tylko witaminy i minerały amerykańskich producentów, bo tam jest prawo które nakłada na producentów obowiązek sprawdzania suplementów diety, co nie obowiązuje w Polsce, czyli że można sprzedawać coś jako magnez co ma znikoma ilość tego pierwiastka. Wiadomo ze najlepiej byłoby wszytko pozyskiwać z jedzenia tylko ze nie ma już takiej wysokiej jakości pokarmów jak 100 lat temu Crying
02-02-2016, 10:30
Ja polecam wszystkim niezależnie czy są w ciąży czy nie witaminę C. Kupiłam taką lewoskrętną 1kg na allegro i sobie codziennie kilka razy ok 1g w ciągu dnia.
Bierze udział w wielu procesach i na pewno pomoże.
22-06-2016, 16:43
a co sądzicie o witaminie D?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-06-2018, 09:54
hej,
jeżeli chcecie się odkwasić to na pewno pomoże wam suplement https://prodeacid.pl/odkwaszanie oczyszcza i dodaje wiele potrzebnych witamin oraz składników - polecam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.