Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 1.83 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usprawnienie firmy.
15-07-2018, 21:44
Usprawnienie firmy.
Witam, właśnie od roku prowadzę swoją firmę z siostrą. Nawet całkiem dobrze nam idzie, ale chciałybyśmy wdrążyć do niej już pewne usprawnienia. W internecie znalazłam coś takiego jak elektroniczny obieg dokumentów http://www.primesoft.pl/pl/elektroniczny...dokumentow . Czy ktoś z was wie na czym to dokładnie polega? I czy taka forma zarządzania dokumentami jest faktycznie efektywna?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2018, 12:18
RE: Usprawnienie firmy.
Myślę że powinnaś się skontaktować z firmą Awarus, oni zajmują się doborem i dostarczaniem potrzebnego sprzętu do biura i będą wiedzieli co powinnaś w nim koniecznie mieć
14-09-2018, 14:31
RE: Usprawnienie firmy.
W firmie powinny się znaleźć dobrej jakości koputery https://itnes.pl/
Tu znajdziecie duży wybór komputerów znanych i cenionych marek. Każda propozycja opisana, więc podjęcie decyzji jest prostsze.A moze wolisz laptopy, w sumie to dla mnie lepsze rozwiązanie, bo zawsze można je zabrać do domu by wykończyć pracę. A też sprawdzają się podczas podroży służbowych.
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.