Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 103 Głosów - 2.79 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubiony krem do twarzy
17-06-2013, 20:31
Ulubiony krem do twarzy
Czy macie swój ulubiony krem do twarzy? Ja ostatnio testuje La Roche-Posay do cery tłustej i jestem zadowolona.

Macie jakies swoje typy? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2013, 20:23
RE: Ulubiony krem do twarzy
Mam w domu wiele kremów ale najbardziej mi służy najtańszy ziaji o nazwie kozie mleko, próbowała innych droższych może lepszych ale moja skóra na prawdę ten preferuje!
30-09-2013, 19:02
Moim ostatnim odkryciem są olejki, zamiast kremu stosuje olejek arganowy i olejek z dzikiej róży. Są super, olejek arganowy udało mi się kupić za 17zł a z dzikiej róży jest droższy, za 47zł. polecam wszystkim którzy eksplorują temat naturalnych kosmetyków.
18-11-2013, 14:51
Nie mam takiego. Generalnie moja cera jest mało wymagająca i rzadko używam kremów do twarzy ... Winking
11-12-2014, 21:28
A ja stosuje krem tradycyjny nawilżający Fitomedu - naturalny skład, idealny dla mojej mieszanej cery Smile

Zaiste wariat na swobodzie największą klęską jest w przyrodzie.
30-11-2015, 10:48
Ja tak jak autorka tematu używam kremu La Roche-Posay i to wiernie od kilku ładnych lat Smile
20-06-2016, 15:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-06-2016 16:02 przez Bejbik.)
Ja mam cerę naczynkową i niestety ciężko jest mi dobrać odpowiedni krem. Te z wyższej półki nie za bardzo na mnie działają. Przerzucam się na przetestowanie naszych rodzimych kosmetyków do cery naczynkowej, może któreś w końcu mi pomogą. Na pierwszy ogień chcę sprawdzić ten /sklep.farmona.pl/perfect-beauty-cera-naczynkowa-71[/url]. Zastanawiam się, czy nie kupić od razu całego zestawu. Mówi się, że korzystanie z wielu opcji danej linii kosmetyków - lepiej działa.
A czy któraś z was ma też taki problem? Jak sobie z tym radzicie? Jakie kremy pomagają wam?
05-08-2016, 19:28
A co sądzicie o stosowaniu kwasu hialuronowego? Nie wiem czy to dobry pomysl , ale duzo moich kolezanek go stosuje. Z tego co wyczytałam to są różne formy, tabletki , zastrzyki itp. Nie wiem co o tym sądzić - gladkacera.pl/kwas-hialuronowy-tabletki-kapsulki-krem-serum-czy-zastrzyki/ - a Wy co sądzicie?? Surprised

Pozdro Cool
26-10-2016, 07:12
ja mam cere bardzo suchą, wiec trudno bylo mi znalezc cos, co przyniesie ulge. Dopiero jak zaczelam szukac kosmetykow dla swojego malenstwa, sama kupilam tez sobie krem aktywny Eloderm, w aptece. Smaruje w zasadzie tylko twarz , bo to sie stosuje na male, przesuszone i podraznione (w moim przypadku) miejsca. Nic ostatnio nie pomoglo mi lepiej niz eloderm.
15-11-2016, 14:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-11-2016 14:38 przez Kramp.)
Ja nie mam ulubionego
15-11-2016, 14:39
Moim ulubionym kremem do twarzy jest jeden z kremów dr Irena Eris, który kupuje dużo taniej dzięki tej stronie blip.pl/sklep/dr-irena-eris/ , bo dostępne są na niej kupony rabatowe. Zbliżają się święta i planuje też zrobić zakupy kosmetyczne i kosmetyki podarować rodzinie i znajomym w prezencie, bo w tym roku nie mam innego pomysłu na prezent a uważam, że kosmetyki w prezencie są bardzo praktyczne i mogą ucieszyć o ile dobrze się je wybierze. A Wy znaliście wcześniej stronę blip?
26-01-2017, 21:18
Ja ogólnie uwielbiam kosmetyki, które matowią cerę laroche-posay.pl/s%C5%82owniczek-urody/M/Produkty-matuj%C4%85ce-gl148-w3539.aspx . Mam strasznie błyszczącą cerę tak więc takie kremy są dla mnie codziennością.
21-02-2017, 21:58
Mój wybór padł na kremy firmy Resibo.
Sklep oferuje kosmetyki naturalne,bezpieczne,do wszystkich rodzajów cery.Zakupy u nich to czysta przyjemność,powyżej 69 zł można liczyć na darmową dostawę.Moim zdaniem warto inwestować w kosmetyki dobrej jakości.
13-03-2017, 11:31
moim ulubionym kremem do cery tłustej i z niedoskonałościami jest krem normalizujący vianek Happy długo szukałam czegoś co mi podpasuje i w końcu znalazłam
26-03-2017, 15:10
ja najbardziej lubię kremy z Ziaji bo są delikatne, dobrze odżywiają i nawilżają skórę.
16-03-2018, 18:54
Jeśli chodzi o krem to trochę zmieniłam preferencje. Moja skóra ostatnio bardzo dotkliwie zareagowała na zmiany pogody więc muszę ją trochę nawilżyć i zregenerować. Czytałam w tym artykule: http://www.kobiety.pl/lifestyle/aloes o niesamowitym działaniu aloesu. Dosłownie można korzystać z niego na wiele sposobów i pomaga na wiele problemów nie tylko skórnych ale i zdrowotnych. Teraz nakładam na skórę sok z aloesu i już widzę znaczącą poprawę.
30-04-2018, 02:47
Tak, mam, z polecenia siostry. Ona jest w ciąży i go stosuje, a ja jeszcze nie jestem i też go stosuję tongue Ona na suchą skórę ciała i glownie dłoni, a ja by odżywić, nawilżyć skórę twarzy. Obie stosujemy dermokosmetyk z serii Cetaphil https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-...rotektor/. Jest to balsam do twarzy i ciala, odpowiedni do takich suchych skórnych zadań specjalnych. Jest ulubiony, bo nie podrażnia, szybko się wchłania, nie lepi się i pozostawia uczucie lekkości.
18-05-2018, 10:16
Zastanawiam się jakie wymagania ma cera trądzikowa jeśli chodzi o taką codzienną pielęgnację. Możecie podpowiedzieć coś więcej na ten temat? Może ktoś z was ma w ogóle jakieś doświadczenia z tym związane? I jaki krem polecacie ? Bo szukałam odpowiedniego dla swojej cery trądzikowej i jedynie krem regulujący sebum i przeciwtrądzikowy Calluna Medica mnie zainteresował. Bo z opisu produktu wynika że jest na naturalnych składnikach a ja takich właśnie szukam.
18-05-2018, 19:20
Ja stosuję krem Loreal Nude- https://allegro.pl/kategoria/twarz-kremy...=krem%20BB.Nie jest drogi, za to ma działanie matujące, nawilżające, rozświetlające, wygładzające, wyrównanie kolorytu, zwężenie porów. Cera wygląda po nim pięknie.
12-07-2018, 21:37
Ja ostatnio czytałam że dobre kremy to te które są na bazie oleju cbd Ponieważ olej cbd to nic innego jak konopia lecznicza która wspomaga działanie kosmetyków w których się znajduje. Podobno jest to bardzo dobry i naturalny sposób na ulepszenie kremu bez chemicznych ulepszaczy do tego typu zadań. Chyba sobie przetestuje taki krem.
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.