Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 9 Głosów - 2.11 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpital ORŁOWSKIEGO ul.Czarniakowska poród 2017
28-02-2017, 15:38
Szpital ORŁOWSKIEGO ul.Czarniakowska poród 2017
Czy któraś z Was rodziła już w szpitalu Orłowskiego w 2017? Możecie napisać co zabrać ze sobą do szpitala i jak się w razie czego przygotować na cesarkę? Jakie są wasze opinie na temat porodówki i personelu w tym szpitalu?
Odpowiedz cytując ten post
10-09-2017, 12:56
RE: Szpital ORŁOWSKIEGO ul.Czarniakowska poród 2017
Najgorszy szpital w Warszawie. Warunki tragiczne. Trzeba bardzo uważać żeby nie zarazić się jakaś choroba . W toaletach grzyb, brud, krew na podłodze i WC, nie sprzątane, brak mydła, papieru, ręczników itp. Prysznic czarny z brudu.
Sale małe i duszne. Jedzenie nie dobre i malo wiec warto zaopatrzyć się w swój prowiant . Z warzyw dostaje się pół liścia sałaty i ćwiartkę pomidora na tydzień. Personel pracuje jak w fabryce, dzieci podnoszone za 1 nogę do zmiany pieluchy,leżą na fototerapii z okularami na szyi bo spadaja a nie chce się paniom zakładać co chwila, położne skupione na ekranie monitora a nie na płacących dzieciach. Cesarka -mnie krzywo nacieli ale bardzo miły anestezjolog. Mało kompetentny zespół lekarzy, dużo młodych chyba uczących się i zadufana w sobie szefowa oddziału patologii ciąży. Leżałam kilka tygodni na patologii ciąży, na oddziale poporodowym, dużo przebywałam na neonatologii i uwierzcie ze można książkę napisać o sytuacjach braku kompetencji . Np kobieta karmiąca otrzymuje lek na powtrzymanie laktacji przez pomyłkę, wywoływanie ciąż bezskuteczne kobietom które mają wskazania udokumentowane do cesarski, zamiast rodzic lekarze robią obchody bo to ważniejsze a kobiety wyją z bolu, błędnie określone ułożenie płodu podczas badań, badania tak bolesne ze cały dzień krew się leje, itp
Rodziłam w 2017 i ostrzegam. .
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.