Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 84 Głosów - 2.58 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sucha skóra w ciąży
09-12-2014, 15:56
Sucha skóra w ciąży
Od pierwszego miesiąca ciąży moja skóra zrobiła się bardzo sucha, używam ciągle różnych kremów i balsamów i nic nie pomaga, sucha jak wiór. Crying
Odpowiedz cytując ten post
15-12-2014, 20:09
RE: Sucha skóra w ciąży
W czasie ciąży trzeba pić więcej płynów niż przeciętnie 2 litry. Ile pijesz na co dzień?
16-12-2014, 11:33
Z 4 herbaty czarne, bo najbardziej je lubię, no i czasem mineralną gazowaną.
03-06-2015, 20:59
Ja używam zwykłej oliwki, którą kupuję głównie przy okazji zakupów dla małej w sklepie internetowym
10-06-2015, 14:50
Też miałam ten problem. Próbowałam różnych kosmetyków, ale najlepiej sprawdziła się taka oliwka http://happybabby.pl/produkt/tolpa-dermo...w1-200-ml/

Pięknie nawilża, ma fajny zapach i co dla mnie najważniejsze nie uczula, czyli musi być z naturalnych składników, bo ja na to jestem wyjątkowo wyczulona
07-07-2015, 12:48
w moim przypadku też się ten produkt sprawdził. Ale widzę, że mają w tym sklepie Natura Siberica, co mnie mocno cieszy Smile
09-09-2015, 08:45
Akurat z piciem wody w dużych ilościach trzeba uważać, ponieważ może być zatrzymywana w organizmie i powodować puchnięcie ciała, a przede wszystkim nóg. Najlepsze rozwiązanie, to nawilżanie skóry z zewnątrz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-12-2017, 15:12
Dokładnie tak ! Słyszałem też o tym problemie ostatnio i to wcale nie jest wszystko takie fajne. Bardziej na waszym miejscu ukierunkowałbym się w stronę zdobywania wiedzy z jakiś różnych źródeł. Ja na przykład bardzo często śledzę różne blogi w tej tematyce, teraz czytam http://dermozdrowi.pl/ . Uważam, że wpisy są bardzo merytoryczne i ciekawe, a dodatkowo wiele fajnych wskazówek i porad jak radzić sobie w konkretnych problemach skórnych Winking
06-03-2018, 10:56
Jesli szukasz dobrych kremów np. do twarzy to zerknij sobie do sklepu kosmetycznego online https://puderek.com.pl/ . Może warto też kupić sobie peeling i to też pomoże. Ja sama też mam suchą skórę, ale kupuję tu kremy i jestem zadowolona z jakości, a moja skóra jest nawilżona. mają spory wybór, więc nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem dla siebie kremów.
27-04-2018, 00:49
Również miałam suchą skórę w trakcie ciąży. Farmaceutka poleciła mi olejek bio-oil, ktory jest przebadany klinicznie, nie podrażnia, nie zawiera żadnych sztuczności, można go stosować w trakcie ciązyy, ale dopiero od II trymestru. Tak też zrobiłam i teraz nadal się nim smaruję. Ciało jest nawilzone i gladkie jak pupa niemowlaka tongue
30-04-2018, 02:37
Co prawda nie jesttem jeszcze wciąży, ale staramy się o dzidziusia. Jednak moja siotrsa, która była w ciąży, też miała tak bardzo suchą skórę, że aż ją swędziała i na dłoniach jej schodziła skóra. Była u lekarza, ten wyeliminował możliwość AZS, i stwierdził że to po prostu brak odpowiedniego nawilżenie, i ogrzewanie centralne w mieszakaniu. Zaczęła stosować dermokosmetyk https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/ i po paru tyg już było znacznie lepiej. Skora była gładka, miła w dotyku, widać, że wreszcie odżyła, dzięki odpowiedniemu nawilżeniu.. Możesz sprobować tego preparatu. Jest bezpieczny w trakcie ciąży.
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.