Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 56 Głosów - 2.55 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Studia
26-10-2015, 14:38
Studia
Uważacie, że w dzisiejszych czasach warto studiować ? Jeśli tak to jaki kierunek wybrać? Mnie zainteresowało zdrowie publiczne - wseiz.pl/pl/studia/wydzial-ekologii/zdrowie-publiczne . Zetknęłam się też z wieloma pozytywnymi opiniami na temat samej uczelni. No i zawsze chciałam studiować w stolicy. A może ktoś z was kończył ten kierunek i mógłby coś na ten temat powiedzieć?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2015, 13:40
RE: Studia
Warto studiować, jeśli wybierzemy kierunek, który nas naprawdę interesuje. Tylko wtedy to ma sens. Każdy lubi coś innego więc ciężko jednoznacznie doradzić. Ja np. z chęcią studiowałabym wzornictwo - wseiz.pl/pl/studia/wydzial-architektury/wzornictwo ale komuś innemu może to już nie odpowiadać.
10-12-2015, 10:27
Moim zdaniem jeśli nie masz sprecyzowanych upodobań i kierunku to nie warto brać się za studia zaraz po szkole...
Zdecydowanie lepiej iść do pracy, nabrać doświadczenia, poznać różne dziedziny i później zdecydować czy są Ci studia potrzebne.
Po takim czasie na pewno będziesz wiedziała czy chcesz studiować i co Smile
16-12-2015, 12:09
Ja uważam że warto studiować. Winking Rozwija się człowiek, warto samemu się szkolić w dziedzinie, a studia traktować jako motywację, to że zyskuje się kontakty i ma się też kontakt z profesorami, którzy w sumie tworzą tę dziedzinę Smile
29-12-2015, 09:52
Warto, ja rzuciłem kiedyś studia i w tym roku powróciłem jak pracowałem już w paru robotach to widzę jak są pomiatani ludzie bez wykształcenia, polecam!
27-01-2016, 12:44
Pewnie, że warto studiować!
Póki jest się młodym i pełnym zapału trzeba podejmować wyzwania, bo może się
okazać, że decyzja o tym, aby pójść na studia w Anglii studia.elab.edu.pl/studia-w-anglii,6206YHFEyFu8
Będzie najlepszą decyzją w życiu.
07-10-2016, 22:46
Zdecydowanie warto studiować. Nie tylko zdobywasz więdzę i zawód, ale i znajomości Smile
29-11-2016, 09:18
warto i nie
07-12-2016, 20:10
Zgadzam się z Wami, że studia to dobry pomysł w każdym wieku. Teraz sporo ludzi decyduje się na naukę mając już rodziny. Ja sama planuję isć na studia, ekonomia zawsze była moim marzeniem ale musiałam podjąc pracę zaraz po maturze i nie mogłam pozwolić sobie na tak wymagające studia. Teraz mam więcej czasu więc zamierzam spełnić swoje naukowe marzenie i stać się mgr ekonomii Smile
09-12-2016, 23:25
Studia to tylko niepotrzebny kawałek papieru :/
10-12-2016, 22:45
A masz chociaz ten kawalek papieru? Sadze, ze watpie po Twojej wypowiedzi Smile
12-12-2016, 21:23
Ja wybrałam się na ekonomię właściwie dla rodziców i mam nadzieje, że nie będę musiała już nigdy więcej takiego kierunku studiować. To było marnowanie czasu.
17-03-2017, 13:31
Zadaj sobie jedno, ale za****** ważne pytanie, co lubisz robić w życiu ?
26-03-2017, 15:05
ja uważam, że niezależnie od tego co by mówili, zawsze warto iść na studia i zdobyć wykształcenie.
11-04-2017, 00:58
Ja co miesiąc odkładam na studia dla mojego maluszka Smile
14-06-2017, 21:17
Według mnie studia oczywiście są potrzebne, bo dają lepszy start w przyszłość i pozwalają się wyedukować w jakimś konkretnym kierunku. Dzięki temu można bardziej poznać swoje zainteresowania i to co faktycznie lubimy robić. Do tego jeśli się ukończy jakiś kierunek niezbyt nas pasjonujący to zawsze można zrobić sobie kurs trenerski: http://www.szkolatrenerow-ster.pl/program. Wtedy można uczyć innych i prowadzić dla nich szkolenia. To jest moim zdaniem bardzo fajna praca bo można zarówno uczyć innych jak i uczyć się od kursantów. Warto przemyśleć taki tok kariery.
16-06-2017, 16:19
Oczywiśćie, że warto zawsze łatwiej znaleźć potem pracę Winking
22-08-2017, 10:59
Ja słyszałam wiele pozytywnego o kursach - tutaj http://lincoln.edu.pl/krakow/jak-uczymy/ . Ponoć oni uczą naprawdę skutecznie i sprawnie można przyswoić sobie język obcy. Kursy są prowadzone przez doświadczone osoby, które uczą na podstawie najlepszych metod, które nie nie są nudne tak jak często bywa na różnych uczelniach. Z tego co wiem tutaj można naprawdę szybko się nauczyć mowy, pisania itp.
29-10-2017, 22:00
Pewnie, że warto! Ja właśnie zaczęłam drugi kierunek, już jednego magistra mam, ale mam ciągłą potrzebę rozwijania się i nie chcę osiąść w domu. Chociaż kocham moje dzieci nad życie to czasem też muszę odpocząć i zająć myśli czymś innym, a studia są świetnym i bardzo rozwijającym sposobem na to. Można nabrać dystansu. Jeżeli chodzi o kierunek studiów to pytanie, czy idziesz na studia z jakiegoś konkretnego powodu, wiesz co chcesz robić i osiągnąć, czy nie masz na siebie pomysłu i sądzisz, że może studia będą czymś fajnym? Przy pierwszym kierunku kierowałam się zainteresowaniem, tym co mnie zawsze ciągnęło, teraz bardziej praktycznie do tego podchodzę, czyli stawiam na rozwój zawodowy, ale ciągle jest to w granicach moich zainteresowań. Musisz sobie zadać pytanie jaki jest cel tego, że pójdziesz na studia i w którą stronę chcesz pójść.
11-01-2018, 11:40
Każdy absolwent wyższej uczelni w dniu otrzymania dyplomu myśli, że świat stoi przed nim otworem. Jednak gdy tylko opuści uczelniane mury przekonuje się, że rynek pełen jest bezrobotnych magistrów i inżynierów, a wyższe wykształcenie nie stanowi gwarancji zatrudnienia. Co zrobić, żeby znaleźć pracę po studiach? Może warto poznać ciekawe wskazówki w tym poradniku http://vbeta.pl/jak-znalezc-prace-po-studiach/
31-01-2018, 20:20
A czym kierujecie się przy wyborze dla siebie studia? Właśnie nie wiem na jakie się wybrać? Już nawet chce przeczytać artykuł który dostałam od znajomej http://bizneswiki.pl/jak-wybrac-studia/ bo może to mnie jakoś nakieruje.
13-02-2018, 19:46
Studia są ważne, jeśli mamy jakieś sprecyzowane plany na przyszłość. Ja zawsze chciałem być chemikiem i pracować w laboratorium, także ukończyłem studia Smile Jednak muszę przyznać, że o wiele więcej dały mi dobre szkolenia. To one tak naprawdę podniosły moje kwalifikacje i pozwoliły mi uzyskać lepsze warunki pracy a także liczne awansy. Całkiem niedawno odbyłem świetne szkolenie o bardzo ciekawym temacie, jakim jest spójność pomiarowa. Dzięki temu udało mi się zostać kierownikiem laboratorium! Smile
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.