Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 39 Głosów - 2.18 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Studia
26-10-2015, 14:38
Studia
Uważacie, że w dzisiejszych czasach warto studiować ? Jeśli tak to jaki kierunek wybrać? Mnie zainteresowało zdrowie publiczne - wseiz.pl/pl/studia/wydzial-ekologii/zdrowie-publiczne . Zetknęłam się też z wieloma pozytywnymi opiniami na temat samej uczelni. No i zawsze chciałam studiować w stolicy. A może ktoś z was kończył ten kierunek i mógłby coś na ten temat powiedzieć?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2015, 13:40
RE: Studia
Warto studiować, jeśli wybierzemy kierunek, który nas naprawdę interesuje. Tylko wtedy to ma sens. Każdy lubi coś innego więc ciężko jednoznacznie doradzić. Ja np. z chęcią studiowałabym wzornictwo - wseiz.pl/pl/studia/wydzial-architektury/wzornictwo ale komuś innemu może to już nie odpowiadać.
10-12-2015, 10:27
Moim zdaniem jeśli nie masz sprecyzowanych upodobań i kierunku to nie warto brać się za studia zaraz po szkole...
Zdecydowanie lepiej iść do pracy, nabrać doświadczenia, poznać różne dziedziny i później zdecydować czy są Ci studia potrzebne.
Po takim czasie na pewno będziesz wiedziała czy chcesz studiować i co Smile
16-12-2015, 12:09
Ja uważam że warto studiować. Winking Rozwija się człowiek, warto samemu się szkolić w dziedzinie, a studia traktować jako motywację, to że zyskuje się kontakty i ma się też kontakt z profesorami, którzy w sumie tworzą tę dziedzinę Smile
29-12-2015, 09:52
Warto, ja rzuciłem kiedyś studia i w tym roku powróciłem jak pracowałem już w paru robotach to widzę jak są pomiatani ludzie bez wykształcenia, polecam!
27-01-2016, 12:44
Pewnie, że warto studiować!
Póki jest się młodym i pełnym zapału trzeba podejmować wyzwania, bo może się
okazać, że decyzja o tym, aby pójść na studia w Anglii studia.elab.edu.pl/studia-w-anglii,6206YHFEyFu8
Będzie najlepszą decyzją w życiu.
07-10-2016, 22:46
Zdecydowanie warto studiować. Nie tylko zdobywasz więdzę i zawód, ale i znajomości Smile
29-11-2016, 09:18
warto i nie
07-12-2016, 20:10
Zgadzam się z Wami, że studia to dobry pomysł w każdym wieku. Teraz sporo ludzi decyduje się na naukę mając już rodziny. Ja sama planuję isć na studia, ekonomia zawsze była moim marzeniem ale musiałam podjąc pracę zaraz po maturze i nie mogłam pozwolić sobie na tak wymagające studia. Teraz mam więcej czasu więc zamierzam spełnić swoje naukowe marzenie i stać się mgr ekonomii Smile
09-12-2016, 23:25
Studia to tylko niepotrzebny kawałek papieru :/
10-12-2016, 22:45
A masz chociaz ten kawalek papieru? Sadze, ze watpie po Twojej wypowiedzi Smile
12-12-2016, 21:23
Ja wybrałam się na ekonomię właściwie dla rodziców i mam nadzieje, że nie będę musiała już nigdy więcej takiego kierunku studiować. To było marnowanie czasu.
17-03-2017, 13:31
Zadaj sobie jedno, ale za****** ważne pytanie, co lubisz robić w życiu ?
26-03-2017, 15:05
ja uważam, że niezależnie od tego co by mówili, zawsze warto iść na studia i zdobyć wykształcenie.
11-04-2017, 00:58
Ja co miesiąc odkładam na studia dla mojego maluszka Smile
14-06-2017, 21:17
Według mnie studia oczywiście są potrzebne, bo dają lepszy start w przyszłość i pozwalają się wyedukować w jakimś konkretnym kierunku. Dzięki temu można bardziej poznać swoje zainteresowania i to co faktycznie lubimy robić. Do tego jeśli się ukończy jakiś kierunek niezbyt nas pasjonujący to zawsze można zrobić sobie kurs trenerski: http://www.szkolatrenerow-ster.pl/program. Wtedy można uczyć innych i prowadzić dla nich szkolenia. To jest moim zdaniem bardzo fajna praca bo można zarówno uczyć innych jak i uczyć się od kursantów. Warto przemyśleć taki tok kariery.
16-06-2017, 16:19
Oczywiśćie, że warto zawsze łatwiej znaleźć potem pracę Winking
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.