Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 99 Głosów - 2.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozstępy po ciąży
04-12-2014, 12:35
Rozstępy po ciąży
Dziewczyny, czy nie boicie się rozstępów po ciąży? To takie dość częste zjawisko.

Tutaj filmik o różnych kobietach po ciąży

Odpowiedz cytując ten post
18-12-2014, 18:38
RE: Rozstępy po ciąży
Piszę z doświadczeń moich koleżanek, kremy na rozstępy pomagają. Moje 2 koleżanki nie maja w ogóle rozstępów, kupowały różne kremy w aptece, ale przywiązywały do tego wagę i naprawdę smarowały skórę po każdej kąpieli. Co było męczące ale dało rezultat.
05-01-2016, 14:37
Po ciąży przydaje się zabieg ujędrnienia skóry.
Modelowanie sylwetki fabskin.pl/accent-ultra-v-bezinwazyjne-modelowanie-sylwetki/jest bezinwazyjnym zabiegiem, istotne jest to, ze z takiego zabiegu może skorzystać osoba o każdym rodzaju skóry, nawet osoby z alergią. Już po kilku zabiegach efekty stają się trwałe i widoczne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-01-2016, 12:25
Phi, na takie błahostki mam niezawodną metodę dumnamama.pl/ciala-kobiet-po-porodzie/ Dajcie znać czy i Wam pomogło Smile i pamiętajcie, że jesteście piękne Winking
29-02-2016, 09:53
Z rozstępami ciężko walczyć. Ja polecam zabiegi laserowego usuwania rozstępów. Tego typu zabiegi oferują np. w Vici Clinic w Warszawie. Po 3-5 zabiegach redukcja jest znaczna, u wielu osób w ogóle przestają być widoczne. Są to zabiegi trochę bolesne ale można znieczulić się maścią Emla. Więcej poczytasz na stronie salonu vici.clinic
12-10-2016, 12:51
Wiedzialam,że rozstępów nie uniknę.Taka moja uroda oraz spodziewałam się tego. Co nie znaczyło.że będę obawiała się zajść w ciążę. Posiadanie malucha było dla mnie o wiele ważniejsze. Ogólnie rozstępy aż tak po porodzie się nie odznaczały. O wiele gorzej wygladał cellulit i oponka. Pomimo tego,że schudłam to w okolicach brzucha było zdecydowanie za dużo tłuszczyku. Zdecydowałam się na zabieg endermologię. Na zabiegi chodziłam do New Life w Warszawie: new-life.com.pl/zabiegi/kosmetyka-estetyczna/endermologia/ . Zabieg polega na masazu ciała specjalna głowicą. Dzięki temu rozbija sie tłuszcz oraz rozstępy stają się o wiele mniej widoczne. Z efektów jestem bardzo zadowolona. Są naprawdę dobre.
09-01-2017, 09:08
Mi zostały niestety Sad, bez zabiegu się pewnie nie obejdzie
10-01-2017, 09:46
Ja miałam rozstępy po ciąży. Zaczęłam dużo ćwiczyć na siłowni (fitness) i pływać na basenie. Efekty były po dwóch tygodniach Smile Ot taka moja rada.
07-07-2018, 13:51
Istnieją różne maści, które można w takim przypadku zastosować. Taka maść na rozstępy może przynieść naprawdę dobre efekty. Całkiem duży ich wybór widziałam ostatnio w tym sklepie internetowym: https://byhealth.pl/cellulit-i-rozstepy. Warto spróbować, może taka maść akurat przyniesie efekty?
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.