Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 86 Głosów - 2.83 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z laktacją, pomocy :/
16-04-2015, 10:40
Problemy z laktacją, pomocy :/
Pomocy!! Drogie mamy, jakie macie pomysły na pobudzenie pokarmu??? Chcę karmić naturalnie, ale mam wrażenie, że tego pokarmu jest coraz mniej... Czytałam o produktach na słodzie jęczmiennym i laktatorach. Ktoś coś wie na ten temat? Tak bez wizyty w poradni laktacyjnej na odległość można coś w ogóle doradzić?...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2015, 21:03
RE: Problemy z laktacją, pomocy :/
Mnie pomogło odciąganie pokarmu laktatorem. Tutaj masz kilka rodzajów happybabby.pl/kategoria/karmienie/laktatory/reczny/
05-06-2015, 10:02
Byłaś w jakiejś poradni laktacyjnej? Po pierwsze jak najcześciej przystawiaj małego do piersi bo to naturalny pobudzacz laktacji. Po drugie, relaks i sposób, po trzecie leć do apteki po coś na bazie słodu jak femaltiker na przykład, po czwarte - nie poddawaj sie! Smile
25-08-2015, 11:22
Jesli to sa problemy stale czy tez dluzsze to faktycznie powinna sie udac do doradcy laktacyjnego. ja sie wspomagalam femaltikerem - tym srodkiem ze slodem jeczemiennym i dalo rade, no ale kazda kobieta jerst inna jak wiadomo
21-09-2016, 10:43
Moim zdaniem powinnaś spróbować odciągać pokarm laktatorem i jesli to nie pomoże, to dopiero wtedy powinnaś udać się do specjalisty, ale najprawdopodobniej odciąganie pokarmu wystarczy, a przynajmniej tak było w moim przypadku. Podstawą jest jednak dobry laktator i nie powinnaś na nim oszczędzać jeśli chcesz jak najdłużej karmić piersią. Ja na Twoim miejscu rozważyłabym ten canpolbabies.com/pl/produkty/produkt/616-laktator-elektryczny-easystart , bo znam wiele osób, które bardzo go sobie chwalą.
30-11-2016, 03:25
Moja bratowa praktycznie od samego początku miała problemy z karmieniem piersią, bo miała bardzo mało pokarmu. U niej akurat nie sprawdziły się żadne metody na pobudzenie laktacji i musiała karmić butelką. Jeśli masz mało pokarmu, to może po prostu powinnaś się zastanowić jakie mleko modyfikowane przy karmieniu piersią wprowadzić. Tu znajdziesz kilka wskazówek. babskiswiat.com.pl/jakie-mleko-dla-dziecka.html Wcześniej czy później ten moment i tak musi nastąpić.
20-12-2017, 15:26
Nie ma sensu karmić na siłę. Jeśli masz niewystarczającą ilość pokarmu, zacznij karmić mlekiem modyfikowanym. Ze swojej strony mogę polecić Ci https://nuppi.pl/ które wzbogacane jest nukleotydami wzmacniającymi układ immunologiczny.
11-06-2018, 10:26
Bardzo pomocny przy pobudzeiu laktacji jest http://www.simed.pl/e-sklep/laktatory/la...-electric/ Bardzo prosty w użyciu ma 5 programów w tym trzy które kobieta ustawia wg własnych potrzeb. Laktator bardzo ułatwia życie każdej młodej mamy. Przydaje się już w pierwszej dobie życia dziecka, min do pobudzenia laktacji. Ale sprawdza się też w innych sytuacjach np gdy mama wraca do pracy po urlopie macieżyńsim.
09-08-2018, 14:49
Problemy z laktacją to niestety coś, co dotyczy prawie każdej z nas Sad Mi najbardziej pomogły rady z https://www.philips.pl/c-e/blog/matka-i-...ersia.html .I faktycznie postanowiłam sobie zamówić laktator. Stosuję go teraz jak mam za mało pokarmu i powiem Ci, że to faktycznie pomaga Smile Dobrze jest jednak poczytać sobie czasem sprawdzone rady na internecie. Możemy sobie dzięki temu pomóc i ułatwić nasze macierzyńskie problemy i dylematy!
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.