Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 19 Głosów - 2.58 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca dorywcza dla mam ;)
17-07-2017, 09:15
Praca dorywcza dla mam ;)
Witam.
Jestem Liderem w Avon Polska i chcę pokazać Ci jak dzięki tej firmie można dorobić sobie od 100 do 400 zł co trzy tygodnie, a z czasem co raz więcej. Winking

1. Szukasz potencjalnych klientek na kosmetyki z danego katalogu (każdy trwa trzy tygodnie).
2. Zamawiasz kosmetyki (im wyższa kwota zamówienia, tym wyższy rabat). To co zarobisz na różnicy jest Twoje.
3. Zamawiasz do paczkomatu lub do domu oraz spotykasz się z klientkami, dajesz im zamówienie i odbierasz pieniążki.
4. Przelewem płacisz za kosmetyki.
5. Cieszysz się z dodatkowych pieniędzy, zdobytych w tych paru krokach.

Brak wkładu własnego, nie trzeba co kampanię składać zamówienia. Wiele szkoleń, kosmetyków za darmo.
Można w każdej chwili zrezygnować.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej proszę o kontakt e-mailowy- patrycjamosio1@gmail.com .
Przedstawię Ci szczegóły i zadecydujesz czy chcesz spróbować pracy jako konsultantka, aby z czasem awansować na wyższe stanowiska.

Nie zwlekaj, daj sobie szansę i bądź jedną z Nas! Happy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2017, 21:33
RE: Praca dorywcza dla mam ;)
Chcę podjąć dorywczą pracę.Jestem mamą dwójki dzieci i praca na cały etat póki co odpada.Znalazłam interesujące mnie zajęcię w wymiarze półetatowym. Przyszły pracodawca zaprosił mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Z doświadczenia wiem, że będzie zasypywał mnie różnymi pytaniami. Ponieważ jak dotychczas podczas poprzednich rozmów nie zadawałam sama pytań pracodwcom,to nie wiem, czy dobrze robiłam . może lepiej jest wykazać zainteresowanie . Znalazłam interesujący artykuł http://www.psychomanipulacja.pl/jakie-py...kacyjnej/, który udzielił mi wskazówek.
06-02-2018, 12:25
RE: Praca dorywcza dla mam ;)
A ja czytałam tutaj http://www.straight.pl/jak-znalezc-prace/ , że jeżeli szukam dla siebie pracy powinniśmy przede wszystkim dobrze przeczytać ogłoszenie. Także dowiedziałam się, że wiele ofert pracy .można znaleźć w Internecie, a także w gazetach lokalnych.
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.