Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 116 Głosów - 2.57 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca dla młodej mamy
06-06-2013, 15:06
Praca dla młodej mamy
Oferty pracy dla młodych mam w Warszawie raczej nie zachwycają. Jak sobie radzicie z szukaniem pracy będąc młodą mamą czy pracodawcy chcą przyjmować takie kobiety, czy 2013 jest lepszy od poprzednich lat jeśli chodzi o rynek pracy?
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 13:30
RE: Praca dla młodej mamy
Moja koleżanka zajmuje się kaletnictwem szyje torby ze skóry w domu, chwali sobie ta pracę. Może sobie sama rozłożyć prace i obowiązki mamy w ciągu dnia. Pracodawcy szybko zwalniają młode mamy albo w ogóle im nie dają umów bo wiadomo że taka kobieta chodzi na chorobowe, bo nie ma siły by ci dziecko w żłobku czy przedszkolu nie chorowało.
11-08-2014, 17:02
Ja nie mam odwagi żeby iść na swoje.
24-03-2016, 12:04
Trudno wrócić na rynek pracy.
30-05-2016, 17:37
Jeżeli ktoś całe życie będzie bał się iść na swoje, to dalej będzie siedzieć na etacie. Ja jestem doskonałym przykładem, że warto mieć swój biznes. Zawsze kręciły mnie meble, po prostu miałam do nich słabość. Okazało się, że męża wujek jest stolarzem i potrafi piękne meble tworzyć, pomyślałam więc, że to może być dla mnie szansa. Najtrudniejsze było pozyskanie pierwszych klientów, potem wszystko zadziałało błyskawicznie. Jeden klient przekazał kolejnemu i się potoczyło niczym kula śnieżna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-12-2016, 10:35
Prowadzenie sklepu internetowego to dobry pomysł na biznes dla młodej mamy.
Na początku może nie będzie łatwo, ale dobrym pomysłem, motywacją i pracowitością powinno się udać. Ważne jest także wsparcie najbliższych.
04-01-2018, 00:17
U nas sytuacja była bardzo ciężka... Jak urodził się Antoś, to mąż stracił pracę Sad Ja nie pracowałam, więc całkowicie straciliśmy źródło dochodów. W Polsce ciężko było nam znaleźć dobrą pracę i w końcu podjęliśmy decyzję o emigracji. Oboje znaleźliśmy pracę na https://www.jobs.pl/praca-za-granica/szwajcaria w Szwajcarii Smile Mąż jest analitykiem biznesowym (pracuje w swojej branży), natomiast ja pracuję w sklepie, ale tylko na pół etatu. Teraz stać nas na naprawdę wiele i dzięki temu Antoś ma piękne dzieciństwo. W naszym przypadku wyjazd do Szwajcarii okazał się być idealnym wyjściem z ciężkiej sytuacji )
05-01-2018, 03:36
Moim zdaniem najwygodniejszym rozwiązaniem dla niejednej młodej mamy jest założenie własnej mikro firmy pracującej z domu. Może to być mały sklep internetowy, usługi świadczone przez Internet...Mama w takim układzie pracuje kiedy ma na to czas. Nie ponosi niepotrzebnych kosztów. Może sobie wynająć co najwyżej wirtualne biuro np. na Chmielnej http://www.chmielna2.com/
13-01-2018, 18:02
Będąc mamą i mając do ogarnięcia dom, pracę jest niekiedy naprawdę ciężko. Mnie jest ostatnio nieco lżej ponieważ dowiedziałam się z takiego artykuł http://www.flashbook.pl/jak-radzic-sobie...bowiazkow/ Jak radzić sobie z nadmiarem obowiązków? Jest tam naprawdę wiele przydatnych wskazówek, więc jak macie chęć możecie się zapoznać.
06-02-2018, 16:07
Sprzedaż ubezpieczeń to intratne zajęcie. Cuk proponuje franczyzobiorcom korzystne warunki współpracy. Nie trzeba mieć doświadczenia, dzięki szkoleniom można się wszystkiego nauczyć.
11-02-2018, 19:00
Dla młodej mamy idealna praca to taka, którą wykonuje się w domu. Najlepszy rozwiązaniem jest praca biurowa z wykorzystaniem internetu. Jednak przed podjęciem pracy trzeba zadbać o odpowiednie warunki, takie jak właściwe krzesło, które można znaleźć tutaj > https://www.ergo-fotel.pl/ Część foteli obrotowych mają dzielone oparcie, co pozwala na utrzymanie prawidłowego kształtu kręgosłupa i nie dopuszcza do przeciążenia części lędźwiowej. Dodatkowymi zaletami są regulacje, które zapewniają właściwą dynamikę siedzenia: ustawny elastyczny zagłówek, oparcie, siedzisko oraz podłokietniki.
13-03-2018, 12:51
(06-02-2018 16:07)Gość napisał(a):  Sprzedaż ubezpieczeń to intratne zajęcie. Cuk proponuje franczyzobiorcom korzystne warunki współpracy. Nie trzeba mieć doświadczenia, dzięki szkoleniom można się wszystkiego nauczyć.
I można połączyć tą pracę z inną działalnością prowadząc punkt partnerski cuk
https://cuk.pl/wspolpraca/otworz_punkt_partnerski
15-03-2018, 10:39
Ja jestem młoda mamą od 3 miesięcy. Sama kiedyś się zastanawiałam co będę robić jak urodzę dziecko. Ale szybko wpadłam na pomysł by czas wolny kiedy dziecko śpi uzupełnić zarobkiem. Więc szyję w domu ubrania. Mam klientów, są zadowoleni, bo zawsze uszyte na miarę. Sklep z tkaninami też mam niedaleko gdzie kupuję http://www.stilex.pl/lezajsk.html i zastanawiam się czy w najbliższym czasie nie otworzyć działalności i mieć swój zakład krawiecki.
06-05-2018, 10:16
Sprzedaż ubezpieczeń pod marką CUK to ciekawa propozycja. Fajnie, że nie trzeba mieć doświadczenia. Można się przekwalifikować Smile
09-05-2018, 20:39
Ja nie pracuję bo bym nie dała rady
27-06-2018, 15:39
Kwestia tego, jakie macie przygotowanie i w czym czujecie się dobrze. Mnie ostatnio bardzo zainteresowała branża IT, które teraz rozwija się bardzo prężnie. Ostatnio trafiłem na informacje w https://teamquest.pl/blog/473_ile-zarabia-programista które zainspirowały mnie do tego, by pomyśleć o temacie. Może Wam też się to przyda Smile
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.