Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 25 Głosów - 1.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokój dla przyszłej córeczki - fotel
07-07-2017, 17:28
Pokój dla przyszłej córeczki - fotel
Hej! Niedługo zostanę mamą. Sama jeszcze nie mogę uwierzyć. Z radości zaczęłam już urządzać pokój dla Natalki. Aktualnie szukam fotela, który nada wnętrzu troszkę charakteru, będzie dobrej jakości, a przy tym w dobrej cenie Smile Znacie może jakieś sklepy, w których takie właśnie znajdę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2017, 13:11
RE: Pokój dla przyszłej córeczki - fotel
mnie urzeka skandynawski design, lubię przeglądać sklepy internetowe firm, które się nim inspirują. prosta forma, stonowane barwy, dobra jakoś, solindość. niestety ceny przytłaczają Sad
28-07-2017, 22:32
Skandynawski styl lubię, ale czegoś mi jednak w nim brakuje Sad Tutaj znalazłam coś, czego szukałam https://malodesign.pl/pl/fotele-design-designerskie/ Taki styl lubię najbardziej. W tej cenie wydaje mi się, że lepszych foteli nie znajdę
14-01-2018, 14:27
Poszukaj w internecie, bo jest sporo sklepów oferujących meble i akcesoria wysokiej jakości. Jeśli chodzi o mnie, to wszelkiego rodzaju sklepy wybieram po konsultacji z moim dekoratorem wnętrz. Ostatnio w ten sposób kupiłam lampy pokojowe do salonu.
17-01-2018, 19:53
Jestem na etapie meblowania mojej córeczce pokoiku. Pomyślałam, że urządzę go na parę ładnych lat, dlatego nastawiłam się na kupno mebli wysokiej jakości. Jakoś całkiem przypadkiem natknęłam się na ten sklep http://mebleperfect.pl i bardzo spodobały mi się foteli tapicerowane dla dzieci. Są tak śliczne, eleganckie i przecudowne kolorystycznie, że nie mogłam ich nie zamówić. I wiecie co ? Otrzymałam dodatkowo darmową dostawę !
11-03-2018, 14:33
Jeśli szukasz też nowoczesnych mebli do pokoju to zerknij sobie do sklepu https://mirat.eu/ mają tak duży wybór mebli jak i foteli . Może tam znajdziesz odpowiedni fotel dla twojej córki. A jest w czym wybierać, i to w rozsądnych cenach. Mi osobiście podobają się tam meble.
23-04-2018, 16:09
My zdecydowaliśmy się na zakup mebli w sieci. Niestety w tych stacjonarnych sklepach nic ciekawego nie da się juz kupić, a i ceny sa często wręcz szokujące. Bardzo spodobały sie nam meble w jagodowymkocie od youngdeco, fakt obaw troche było, ale jak juz się wszystko poskładało to okazało się, że były calkowicie bezpodstawne. Świetne i bardzo ładne.
06-05-2018, 09:09
Warto jej ta postawić jakiś fajny fotel Smile
07-05-2018, 21:28
fotel do pokoju dziecięcego? po co?
08-05-2018, 16:07
Myślę że w sklepie meblowym znajdziesz super fotele
23-05-2018, 07:19
Fajne foteje ma jagodowykot.pl. Ja kupiłam sobie u nich uszaka, faktycznie jest bardzo wygodny.
24-05-2018, 11:52
Nie ma co się obawiać zakupów online. Trzeba szczerze przyznać, że ten trend się cały czas rozwija i za jakiś czas będziemy kupowali tylko przez sieć. Zresztą jeśli chodzi o inpost, nadanie paczki jest u nich wyjątkowo proste. Wystarczy tylko wejść na portal Furgonetka i tam wszystko załatwicie w ciągu kilku chwil.
27-05-2018, 10:12
Dokladnie- nie ma w tych zakupach online niczego strasznego pod warunkiem ze sie oczywiscie trafi na porzadne sprawdzona firme ;p Jesli juz to polecam probowac z salonami agaty - zamawialam najpierw od nich kilka drobiazgow w stylu tekstyliowym a ostatnio poszlismy dalej i domowilam 4 krzesla. Tez realizacja jak poprzednio bez zarzutu
29-05-2018, 22:06
Pomyśl nad takim kojcem dla dziecka od lanomeble, w takim łóżeczku będzie miało bardzo dużo miejsca i nie ma możliwości, aby coś się stało dziecku https://lanomeble.pl/pl/p/Lozko-parterow...ONCEPT/840
29-06-2018, 16:59
Jeżeli ma to być pokój dla dziecka to połóż również na podłodzę ładną wykladzina, najlepiej z tej firmy http://jaan.waw.pl/ ponieważ ich materiały są bardzo dobrej jakości i łatwo się je czyści. Wykładzina dla dziecka będzie idealnym rozwiązaniem aby nie marzła jak pójdzie na podłogę.
17-07-2018, 16:41
Moim zdaniem w pokoju nie powinno też zabraknąć dobrej elektronicznej niani. Ja akurat mam pokój dla maluszka przygotowany do góry, także będąc na dole mogłabym nie usłyszeć jego płakania. Dlatego już wstępnie rozglądnęłam się za różnymi propozycjami i ta oferta https://www.wapteka.pl/avent-philips-dec...9,p?&poz=7 spodobała mi się najbardziej.
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.