Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 69 Głosów - 2.57 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na zakupach w Rossmannie
19-06-2013, 21:09
Na zakupach w Rossmannie
Chyba każda kobieta była w Rossmannie. Co często tam kupujecie i co warto tam kupić?

Dla dzieci polecam Wam nawilżany papier toaletowy (w takim opakowaniu jak chusteczki nawilżane, ale chusteczki te są podzielonena troszkę mniejsze kawałki).

Po za tym lubie kupować tam kosmetyki do twarzy fimy ziaja.
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 13:42
RE: Na zakupach w Rossmannie
Mają teraz bardzo fajną naturalną serię kosmetyków Alterra, polecam. Są to kosmetyki bezzapachowe, bez konserwantów, bez barwników.
03-12-2015, 20:48
Ja także stosuję kosmetyki z ziaji, np: płyn do higieny intymnej czy płyn do demakijażu i są naprawdę godne polecenia, a firmy Alterra nie znam. Natomiast jeśli chodzi o kremy do twarzy czy peelingi to sama je robię, bo uważam, że kosmetyki naturalne są najlepsze dla mojej cery, która jest mieszana i ciężko mi dobrać odpowiedni krem czy balsam do ciała, bo mam strasznie suchą skórę i nawet te najbardziej nawilżające balsamy mi nie pomogły. Odkąd zaczęłam stosować kosmetyki naturalne, to mój problem się skończył, moje ciało jest jędrne, nawilżone i pełne witalności. A wy stosowałyście takie kosmetyki? czy tylko używacie standardowych, konwencjonalnych? Słuchajcie są naprawdę świetne, polecam nawet do cery trądzikowej. A mało tego muszę się pochwalić, że od pewnego czasu sama bawię się w robienie kosmetyków naturalnych i mówię wam to jest świetna sprawa, chociaż różne rzeczy przytrafiały mi się przy ich produkcji, na przykład takie, że po kilku tygodniach w moich kremach rozwinęły się grzyby, dlatego też, każdą próbkę muszę wysyłać do badania i oceny bezpieczeństwa do laboratorium. Ja już mam sprawdzone takie miejsce i jestem bardzo zadowolona, gdyż działają sprawnie i szybko. A więc dziewczyny motywuję was do działania, spróbujcie same stworzyć jakiś produkt a na pewno nie pożałujecie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-02-2016, 11:10
Ja często tam kupuje ich firmowe produkty oznaczone po prostu Rossmann. Większość z nich jest dobrej jakości, bo to niemiecka marka, a do tego jest taniej, mam na myśli te podstawowe produkty np. mydło.
04-02-2016, 11:31
Spotkałam wczoraj w Rossmannie świeże produkty z lodówki. Między innymi surówki a także małe marchewki w sam raz do pochrupania w czasie spaceru. No i oczywiście ich świeże soki. Fajny pomysł z tymi marchewkami. Jakaś alternatywa logiczna dla batoników Sick Były też zupy krem Blushing
02-03-2017, 15:57
Rossmann to moja zmora jak tam wejdę po jedną rzecz to ponad 100 tam zostawiam. Zazwyczaj kupuję tam takie rzeczy ja waciki czy szampony. Inne kosmetyki staram się zamawiać przez internet po prostu wychodzi mi to taniej. Choć czasem jak wejdę do rossmanna i rzuci mi w oczy lakier do paznokci albo jakiś fajny cień to się na niego skuszę. A obiecuję sobie że nie przyszłam po konkretną jedną rzecz i zazwyczaj wychodzi jak zawsze. Też się cieszę, że do rossmanna wprowadzili zdrową żywność. To jest duży plus
26-03-2017, 15:15
teraz bardzo fajne promocje w Rossmanie były. Nawet o połowę albo drugi produkt za darmo.
31-05-2017, 21:03
Ostatnio bardzo dużo takich promocji w tym sklepie się pojawia i sama z nich zawsze korzystam i przez to coraz częściej wybieram właśnie ten sklep na swoje zakupy, bo praktycznie wszystko tam już jest: kosmetyki do ciała, włosów, makijażu ale także różnego rodzaju artykuły domowe i nawet jedzenie i dla nas i dla zwierząt. Po coraz wiecej tych artykułów sama sięgam. Jedno co, to jeszcze by sie przydała dobra karma dla mojego psiaka, bo póki co jest dostępna tylko w necie: https://www.keko.pl/firm-pol-1440589325-...-Wild.html. Gdyby nie to to po drodze z pracy miałabym już ogarnięte wszystkie zakupy Smile
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.