Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 86 Głosów - 2.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyka w ciąży
15-09-2014, 22:24
Thumbs Up Muzyka w ciąży
Witajcie,
chciałabym polecić wszystkim mamom w ciąży sesje z Muzykoterapii Prenatalnej. Dzięki odpowiednio dobranej muzyce i różnym ćwiczeniom zajęcia stymulują odpowiedni rozwój układu nerwowego dziecka, dzięki czemu dzieci rozwijają się lepiej emocjonalnie i intelektualnie, są spokojniejsze i łatwiej zasypiają. A co dla Nas? Super relaksują, poprawiają nastrój, pomagają uporać się lękiem dotyczącym ciąży, porodu i macierzyństwa, świetnie pomagają przygotować się do porodu, są twórcze i rozwojowe, a przy okazji można poznać kilka fajnych babek z brzuszkiem Winking chyba że ktoś woli sesje indywidualne...
Zapisy: 608 490 499

Polecam i pozdrawiam Was i Wasze maleństwa Smile
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2014, 19:27
RE: Muzyka w ciąży
Ja jak byłam w ciąży moją ulubioną muzyką do słuchania był śpiew wielorybów, to mnie bardzo relaksowało i małego zresztą też. Winking
28-10-2014, 20:54
Podobno muzyka poważna dobrze wpływa na nas i nasze dziecko.
29-10-2014, 14:24
A co polecacie z tej muzyki poważnej?
25-10-2015, 12:50
Ja nie lubię muzyki poważnej słuchać wiec powiem wam, że nie ma się co męczyć wg mnie... jeśli ktoś lubi to może jakiś Chopin, MozartSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-11-2015, 12:34
Lepszej muzyki od Mozarta to już na świecie nie ma, jak powiedziała mi kiedyś pewna mama Smile
14-08-2017, 13:17
Z tego co słyszałam naprawdę warto słuchać muzyki w trakcie ciąży. Ja ostatnio szukałam czegoś ciekawego na necie i trafiłam na całkiem niezłą muzykę na stronie http://fm.tuba.pl/gatunek/Muzyka+Relaksa...Dla+Dzieci . Bardzo mi się podoba propozycja muzyki relaksacyjne granej w tym radiu- myślę, że dobrze to wpłynie na rozwój maluszka. No i oczywiście doskonale może sprawdzić się podczas usypiania potem dziecka itd.
26-10-2017, 21:37
Super, mega się przyda Smile Pozdrawiam!
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-10-2017, 22:05
(29-10-2014 14:24)meloni napisał(a):  A co polecacie z tej muzyki poważnej?

Ja preferują i moje dziecko też bardzo się uspokajało przy muzyce Ludovico Einaudi - włoski współczesny kompozytor i pianista - piękne, uspokajające i kojące dźwięki. SPróbuj może i tobie przypadną do gustu Smile
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.