Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 77 Głosów - 2.71 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mikstury prozdrowotne
03-12-2014, 20:27
Mikstury prozdrowotne
Proszę wpisujcie swoje sprawdzone "mikstury", które polepszają nasze zdrowie i chronią przed różnymi chorobami.

Cytat:Pasta dr Budwig

Bardzo skuteczna przy diecie antynowotworowej.

Połączenie twarogu z olejem lnianym jest przełomem w stosowaniu żywienia u ludzi chorych. Było to możliwe dzięki odkryciu procesów oddechowych w komórce przez noblistę prof. Warburga oraz odkryciu niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych przez dr Budwig. Dzięki połączeniu twarogu z olejem lnianym oraz innych składników diety można zapobiegać i odwracać wiele negatywnych objawów chorobowych. Wraz z dobrym pożywieniem wielu chorym powracają siły i chęci do życia, witalnośc oraz determinacja by odzyskać zdrowie.

Osoby stosujące dietę dr Budwig powinny codziennie spożywać duże ilości twarogu z olejem lnianym.

Pasta dr Budwig jest głównym daniem zalecanym w tym żywieniu. Składa się z podstawowych 2 produktów- oleju lnianego i odtłuszczonego twarogu oraz dodatków, które mogą podlegać modyfikacji.

Podstawowa pasta dr Budwig

Składniki:

- 2-3 łyżki oleju lnianego

- około 125g odtłuszczonego twarogu

- 2-3 łyżki mleka lub jogurtu, kefiru. Ilość uzależniona jest od gęstości, która chcemy uzyskać

składniki dodatkowe w zależności od preferencji smakowych:

- w wersji na słodko: miód, wanilia, cynamon

- w wersji na ostro: czosnek, papryka ostra, pieprz, kurkuma, imbir itp.

- w wersji z ziołami: bazylia, mięta, pokrzywa itp.

- wersja z orzechami: orzechy włoskie, orzechy pekan, orzechy brazylijskie

- wersja z owocami: ananas, banan, wiśnie, porzeczki

Wykonanie:

Do blendera o najmniejszej pojemności 500ml dodać 2-3 łyżki oleju lnianego, 2-3 łyżki kefiru, 2 szczypty kurkumy, 2 szczypty imbiru, szczyptę soli i szczyptę pieprzu. Dołożyć pierwszą porcję sera i zmiksować do uzyskania gładkiej konsystencji. Dodać następną porcję sera i podobnie miksować. Gotowy ser powinien być jednolity bez grudek, powinien przypominać serek homogenizowany.

Można dodawać różne owoce albo orzechy i każdego dnia mieć inny smak.

http://www.budwigdieta.pl/index.php/samp...-dr-budwig
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2018, 16:24
RE: Mikstury prozdrowotne
Ciekawy wpis, wydaje mi się, że rzeczywiście takie miksturki są skuteczne ale no jednak nie ma co też z nimi przesadzać Winking ja swojej ulubionej nie mam, ale jestem zwolenniczką czytania różnych blogów na takie tematy zdrowia i mam nawet swój ulubiony w tym momencie, chodzi mi o bloga Dziecko-zdrowie.pl http://www.dziecko-zdrowie.pl/ . Obecnie to dzieciak jest najważniejszą dla mnie osobą, dlatego staram się zdobywać wiedzę z różnych źródeł, a na tym blogu spotkałam bardzo wiele merytorycznych wpisów i porad, dlatego zachęcam Was do zajrzenia tam Winking
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.