Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 93 Głosów - 2.65 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Menu i jedzenie na urodziny dla 2-latka
15-03-2013, 19:51
Menu i jedzenie na urodziny dla 2-latka
Zastanawiam się czy robić drugie urodziny w domu czy gdzieś w restauracji w Warszawie. Jakie przepisy proponujecie na urodziny dla dwulatka?
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2013, 19:12
RE: Menu i jedzenie na urodziny dla 2-latka
Robię wszystkie urodziny moich dzieci w domu. Mam taką tradycję że zawsze piekę murzynka, prawie wszystkie dzieci przepadają za tym ciastem. Jak ten na zdjęciu polecam. Nie jestem zwolenniczką tortów i tak w przedszkolu i u dziadków moje dzieci maja mnóstwo okazji by się wyjeść i przekroczyć wszelkie normy spożycia cukru.

12-11-2016, 17:04
No ja również nie mam pomysłu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-11-2016, 08:03
Opcji jest sporo.Oprócz rzecz jasna obowiązkowego tortu ze świeczkami proponowalabym przygotować
jakieś zdrowe kanapeczki
napoje
soki
sałatkę wielowarzywną
Dzieciom powinny również smakować te pieczone ziemniaczki
przepisy.pl/przepis/pieczone-ziemniaki-z-szpinakiem-i-serem-feta

Jest to jedyny rodzaj szpinaku jaki smakuje mojemu synkowi Smile
01-01-2017, 17:06
Akurat jeśli ciasta sprawiają Ci problem, a chciałbyś zrobić coś wyjątkowego to pokombinuj odrobinę i zamów w sieci. Ostatnio na imprezie firmowej gdzie były dzieci mieliśmy zamówione torty z wizerunkami bohaterów świetnie to było zrobione o ile się nie mylę to zmawiali przez e-torty.pl/do/tc/oferta-dla-firm można poszukać coś dla siebie, albo poprosić o przygotowanie waszej wizji o ile się orientuje podejmą się każdego zlecenia.
20-06-2017, 13:09
Moje dziecko to niestety straszny niejadek Sad Macie może jakieś sposoby na przekonanie go do jedzenia, szczególnie owoców i warzyw. Ja już jestem bezradna
08-08-2017, 21:05
Warto podać jakieś mał przekąski, które dzieciaki będą mogły złapać w rączkę na raz. Do tego oczywiście tort i może jakiś deserek w postaci lodów cassate: http://www.italiana.com.pl/wytwornia/lody. Dzieciakom na pewno spodoba się ich fajny wygląd i przede wszystkim różnorodne smaki. Tylko oczywiście z umiarem, żeby zaraz każdy z gości nie dostał zapalenia gardła Happy
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.