Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 94 Głosów - 2.56 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leczenie otyłości u dzieci
18-11-2013, 20:56
Leczenie otyłości u dzieci
Jak wyleczyć dziecko z otyłości? Warto iść do dietetyka czy może na początek całkowicie zabronić dziecku jedzenia słodyczy?
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2016, 21:48
RE: Leczenie otyłości u dzieci
słodycze wyeliminować obowiązkowo bo nie dosć że powodują tycie to czesto u dzieci są przyczyną zaparć.Mój Krzyś męczył się tak kilka razy z zaparciami.. musiałam mu podać spam junior a po wszystkim ograniczyłam słodycze
01-05-2016, 23:15
Moim zdaniem przede wszystkim dziecko, widząc to, co robią rodzice chce robić to samo, więc warto zastanowić się, czy przypadkiem rodzice nie zajadają się wieczorami, albo nie jedzą dużo słodyczy? Może lepiej skorzystać ze zdrowej żywności spam.pl i pokazać, że można jeść tak?!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-09-2016, 16:16
Przede wszystkim koniec ze słodyczami, fast foodami i przetworzoną żywnością. Zamienić je na owoce. I sport!

"Masz przecież oczy, więc patrz, gdzie nogi wdepły."
08-07-2018, 12:41
Myślę, że podstawą jest po prostu dieta i spróbowanie nauczyć dziecka zdrowych nawyków żywieniowych. W tym celu mogę polecić Ci zajrzeć na stronę sklepu http://zdrowazywnosc-zielonysklepik.pl/ . Znajdziesz tam ciekawe porady oraz produkty ekologiczne, które ja zamawiam do swojego domu od dłuższego czasu i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem. Myślę, że śmiało możecie sobie spróbować, bo to podstawa zdrowego trybu życia
22-07-2018, 15:01
Wszystko też zależy od tego, w jakim wieku jest dziecko. Jeśli jest to małe dziecko to musisz po prostu zdecydować się na zdrowe posiłki. Maluchowi możesz podać na przykład takie gotowe deserki: https://biobaby.pl/pol_m_Zywnosc-dla-Dzi...i-157.html. Jest to zdrowy, pełnowartościowy pokarm.
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.