Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 42 Głosów - 2.43 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
L4 w ciazy
19-10-2016, 15:07
L4 w ciazy
Hej Mamusie jestem w 18 tyg ciàży czuje się bardzo zle ciagle zwracam I ogòlnie samopoczucie do kitu. Pracuje przy komputerze ale praca ta jest bardzo stresujaca I trwa srednio po 12 h. Dojaz zajmuje mi okolo 1,5 h w jedna strone. Chcialabym isc juz na zwolnienie bo serio nie wyrabiam ( ostatnio zdazylo mi sie zwracac w metrze o 7.30 rano gdzie pasarzerowie chcieli mnie zlinczowac) tylko nikt mi nie chce dac zwolnienia no ciaza to nie choroba a na dojazdy zwolnien sie nie daje. Ratunku.. Czy znacie jakiegos ginekologa w Warszawie, ktory zrozumie moj problem.?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2018, 12:26
RE: L4 w ciazy
Hejka, właśnie dowiedziałam się, że jestem w 8 tygodniu ciąży. Jestem naprawdę szczęśliwa, chociaż z drugiej strony też przerażona. Ponieważ obawiam się reakcji mojej szefowej. Zastanawiam się jak jej o tym powiedzieć http://www.straight.pl/jak-powiedziec-sz...e-w-ciazy/ . Może macie dla mnie jakieś sugestie?
15-05-2018, 16:53
A ktoś może kiedyś miał wykonywane badania prenatalne ? Później lepiej wykonać badania i być pewną w stu procentach czy przebieg ciąży jest prawidłowy niż stresować się te kilka miesięcy i mieć gdzieś w świadomości, że może być coś nie tak. Najlepiej jakbyś badania wykonała w dobrej klinice np. tutaj https://www.gyncentrum.pl/badania-prenatalne Ważne żebyś była spokojna w czasie ciąży i żeby nic nie zaprzątało Twojej głowy.
06-06-2018, 13:23
Wszystkim paniom którym udało się zajść w ciążę serdecznie gratuluję. Jednak nie wszystie mają tyle szczęścia. Moja znajoma długo biegała od ginekologa do ginekologa. Na szczęście ktoś doradził jej tę klinikę https://www.polmedis.pl/ W tej klinice ma zapewnioną pomoc, dokładne badania dla niej i jej partnera. W jego wypadku chodzi o badanie nasienia. Po otrzymaniu wyników lekarze zdecydują co dalej. Wiem że w tej klinice też są wykonowane zapłodnienia in vitro.
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.