Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 68 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kosmetyki do włosów
26-10-2015, 12:08
Kosmetyki do włosów
Jakich kosmetyków używacie do pielęgnacji swoich włosów? Ja znalazłam super szampon i odżywkę ostatnio w Biedronce na promocji za 8,99 za 400ml .biedronka.pl/pl/product,id,12571,name,szampon-lub-odzywka-do-wlosow-argan-professional-400-ml . Można kupić do włosów suchych, farbowanych, zniszczonych. Wiele produktów tam jest ciekawych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2015, 20:16
RE: Kosmetyki do włosów
A kojarzysz moze, czy jest gdzies kolo Wawy jakas hurtownia fryzjerska? I czy mozna zrobic zakupy tam nie tylko jak jest sie fryzjerka? Mam swoja wlasna dzialalnosc, ale akurat nie jest to salon fryzjerski, wiec NIP posiadam.
24-12-2015, 02:06
Ja używam olejów z Biovax, są świetne.
06-12-2016, 10:50
a czy któraś z was próbowała olejowania włosów? Z tego co tutaj przeczytałam to wydaje się to być całkiem fajna opcja:
http://pieknojestwtobie.com/olejowanie-w...ej-wybrac/
12-12-2016, 21:27
Ja używam różnych olejów i mam nadzieje, że uda się w jakiś sposób poprawić jakoś moich włosów, bo naprawdę końcówki już mam w strasznym stanie.
06-01-2017, 15:06
Tak, ja tez kosmetyki kupuje w Biedronce bo tam czasami maja fajny wybor takze polecam
09-01-2017, 09:07
Kupuję w drogeriach ale i w aptece, szczególnie jeśli chodzi o odżywki bo są o wiele skuteczniejsze
25-01-2017, 20:19
Sama głównie stosuję olej arganowy albo kokosowy i jestem zadowolona z efektu. Włosy są naprawdę miękkie i lśniące po nich .
26-03-2017, 15:05
ja polecam kosmetyki firmy Kallos i Mila. Świetnie odżywiają słabe i zniszczone włosy. dodatkowo nie zaszkodzi stosowanie po każdym umyciu olejków arganowych lub kokosowych.
31-03-2017, 14:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-03-2017 14:29 przez ola5601.)
ja przerzucilam sie na domowe sposoby i korzystam glownie z maseczki drozdzowej + korzystam z bialego jelenia Winking rerwelacja Happy

a czy kiedykolwiek tktos zetknal sie z olejem kokosowy??? a jesli tak, to jakie wrazenia?
07-12-2017, 11:35
Ostatnio zaczęłam używać olejku od Loreal i muszę przyznać że jest świetny.
Na wzmocnienie włosów polecam też płukanki kawowe, świetnie odżywiają włosy (metoda nie wskazana dla blondynek) Smile
31-12-2017, 17:42
Z własnego doświadczenia powiem, że z kosmetykami do włosów powinno być tak jak z kosmetykami do twarzy. Warto poradzić się specjalisty(tki) , która (y) zna twoje włosy. Zajrzyj na portal Moment.pl w Twojej okolicy, np. https://www.moment.pl/fryzjer/poznan
poczytaj opnie o fryzjerach by wybrać najlepszą ofertę i zapisz się wizytę przez Internet.
08-01-2018, 20:17
Ja olejuję włosy, super sprawa. Ogólnie rzecz biorąc staram się patrzeć na skład i wybierać produkty z lepszymi składami. Unikam też SLS, SLES, ALS i tak dalej.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-01-2018, 17:49
Ja niedawno postanowiłam sobie uzupełnić troszkę moją szafkę z kosmetykami do włosów i zrobiłam zamówienie na stronie glamlook.pl, bardzo fajne jest to, że można w ich ofercie znaleźć także kosmetyki ze biolaven sklep. Bardzo cenię sobie tą markę Biolaven za jej naturalność, w ogóle wszystkie kosmetyki ze strony Glamlook.pl są pewne i sprawdzone, bardzo sobie je cenię.
22-01-2018, 10:23
Ja głównie stawiam na kosmetyki naturalne, 2 razy w tygodniu nakładam na włosy oleje lub maski a na co dzień raczej stawiam na lekkie odżywki w rozpryskiwaczu by wygładzić włosy ale by ich nie obciążać.
09-02-2018, 22:17
Ja olejuję, do tego testuję szampony bez sls i sles, znacie jakieś, testowałyście? Do tego maski domowej roboty oraz maski i odżywki - też raczej te z delikatniejszymi składami.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-02-2018, 15:56
Ja przestałam kupować kosmetyki po przecenach bo prawdę mówiąc są bezużyteczne. Nie robią tego co powinny, poza tym, ze ładnie pachną. Chyba zacznę zakupu w tym sklepie > https://ivasklep.pl/ ponieważ zajmują się sprzedażą takich kosmetyków do włosów profesjonalnie, a co za tym idzie ich produkty nie sa byle jakie.
28-02-2018, 20:15
Czy te kosmetyki sa skuteczne?
18-05-2018, 15:29
Jeżeli chodzi o kosmetyki dla mężczyzn do włosów to są one bardzo istotne. wiele facetów idzie na łatwiznę i włosy myje żelem do mycia ciała przez co stają się one niezbyt przyjemne. Jeżeli szukasz jakiegoś fajnego kosmetyku dla faceta do włosów to polecam Ci zajrzeć tutaj https://afterbarber.pl/kategoria-produkt...i-odzywki/ bo jest duży wybór,a ceny są dość przystępne
04-06-2018, 12:53
To prawda wiele osób idzie na łatwiznę i wybiera produkty, które mają "pod ręką" . W ten sposób mogą zyskać wiele problemów związanymi z włosami. Odpowiednia pielęgnacja włosów jest tak samo ważna jak ciała. Na stronie https://piękne-włosy.pl/ możecie poczytać sobie wszystkiego o prawidłowym myciu włosów, suszeniu, pielęgnowaniu itd. Moim zdaniem powinniście tam zerknąć.
20-06-2018, 08:16
A znacie produkty polskiej marki Farmona? Polecam odwiedzić ich sklep: https://sklep.farmona.pl/ i zapoznać się bliżej z ofertą. Jeśli chodzi o kosmetyki do włosów to wybór mają naprawdę duży i myślę, że bez problemu coś dla siebie wybierzecie. Warto wypróbować, są to kosmetyki o naturalnych składach więc myślę, że włosy będą zadowolone Winking
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.