Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 12 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy najlepiej zdecydować się na drugie dziecko?
10-03-2017, 13:38
Kiedy najlepiej zdecydować się na drugie dziecko?
Jestem w ciąży z moim pierwszym dzieckiem, a ogólnie z mężem chcielibyśmy mieć dwójkę i najlepiej z jak najmniejszą różnicą wieku, żeby mogły się razem bawić.
Stąd moje pytanie, kiedy najlepiej zdecydować się na drugie dziecko, czy dobre jest zaraz jedno po drugim, a potem spokój ? Blushing
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2017, 19:47
RE: Kiedy najlepiej zdecydować się na drugie dziecko?
Wg mnie najlepszy czas to taki, który sami wewnętrznie lub podświadomie czujemy. Jeśli zaraz po jednym porodzie będziesz odczuwać potrzebę kolejnego dziecka to do dzieła,a jeśli odczuwasz potrzebę zajmowania się nowonarodzonym dzieckiem i tylko ono się liczy na ten moment, to wtedy chyba jeszcze nie czas na kolejne. Blushing
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.