Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 27 Głosów - 2.11 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaszel, katara, przeziębienie, gorączka w czasie ciąży
12-03-2017, 14:14
Kaszel, katara, przeziębienie, gorączka w czasie ciąży
Jak sobie radzicie z popularnymi chorobami jak przeziębienie, katar, kaszel, gorączka? Stosujecie jakieś medykamenty czy jednak stawiacie na domowe sposoby.

Ja wychodzę z założenie, że jak najmniej chemii.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2017, 18:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2017 18:25 przez zenka.)
RE: Kaszel, katara, przeziębienie, gorączka w czasie ciąży
To zależy jak długo ten stan się utrzymuje. Ja w pierwszy dzień staram się w bez lekarstw, za to syrop z cebuli. Jak nie przechodzi, to coś musującego. I tu najczęściej mam spokój z przeziębieniem. A jeśli nie pomoże to wizyta u lekarza, bo boję się aby nie przeszło na oskrzela.

Pozdrawiam,
Zuza
21-08-2017, 23:13
Kaszel potrafi nieźle nam douczyć dlatego gdy się pojawi trzeba szybko działać. Bardzo dobry na kaszel jest ten http://levopront.pl/blog/kaszel-u-dzieci-i-niemowlat/ syrop. Warto po niego sięgać po nie wpływa na centralny układ nerwowy jak większość syropów. Weź go pod uwagę idąc do apteki Smile
30-08-2017, 11:38
Hej,
dobrym lekiem na przeziębienie jest groprinosin. Zobaczcie tutaj są informacje o jego działaniu https://pieknojestwtobie.com/groprinosin...i-uboczne/ pozwala pozbyć się kataru i kaszlu. Nie prowadzi do skutków ubocznych jak jest dobrze przyjmowany. Warto spróbować!
07-02-2018, 14:28
U siebie to umiem zbić gorączkę, biorę sprawdzone leki i bez problemu mi przechodzi. Gorzej z dzieciakami, bo wiadomo, że to są bardziej kruche i wrażliwe organizmy Sad Ostatnio Antoś miał straszną infekcję i bardzo gorączkował. Ciężko nam szło zbijanie gorączki, ale na szczęście znalazłam na http://zamiastl4.pl/goracy-temat-jak-zbi...iemowlaka/ informacje i rady o tym, jak sobie z poradzić z tym problemem. Podałam mu leki zgodnie z zaleceniami tego artykułu i farmaceuty, a także zastosowałam syropy z ziołowymi wyciągami, które też naprawdę bardzo nam pomogły Winking
28-02-2018, 12:28
Może ktoś z was miał zapalenie ucha? mam dobre i sprawdzone sposoby na szybkie wyleczenie- zobaczcie https://twojmedyk.pl/zapalenie-ucha-domo...-leczenia/ mogą je stosować kobiety w ciąży! polecam
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.