Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 123 Głosów - 2.57 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie zabawki, gry edukacyjne dla przedszkolaka?
23-08-2014, 12:27
Jakie zabawki, gry edukacyjne dla przedszkolaka?
Hej

Jakie zabawki albo edukacyjne polecilibyście dla przedszkolakowi?
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2014, 12:04
RE: Jakie zabawki, gry edukacyjne dla przedszkolaka?
My korzystamy z tych na Ciufci ciufcia.pl/gry-dla-dzieci-starszych Część jest płatna ale są warte swojej ceny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-11-2014, 11:44
Tego nie znam, muszę zobaczyć.
17-01-2015, 03:51
ja ze swojej strony moge polecic stronke na ktora sie ostatnio natknelam bajkotwory.pl - dla dzieciakow niesamowita zabawa, moj Tomuś towrzy ju bajki ktore niedlugo bedzie mozna wysylac na festiwale filmowe hahaha
29-04-2015, 19:50
Jestem zwolenniczką wszelkich zabaw ruchowych. Uważam, że aktywność ruchowa dla rosnących dzieci jest bardzo istotna. Zabawy jakie preferuje to przede wszystkim reagowanie na komendy głosowe. Dobrze jest jak dziecko chodzi na zajęcia dodatkowe np. do Szkółki piłkarskiej.
17-12-2015, 10:03
Zajrzyj tutaj nefere.pl - mają spory wybór zabawek, nie tylko dla przedszkolaków. "Nasz" przedszkolak uwielbiał zabawki drewniane. Kolejka, którą dostał na 3-cie urodziny używana jest cały czas, mimo tego, że minęły już kolejne lata. Mnie również dobrze kojarzą się zabawki drewniane więc postawiłabym na coś takiego.
21-12-2015, 14:43
Na pewno nie polecam na razie wdrażania go w szeroko rozumiany świat infromatyki... gry klasyczne, planszówki, ale nie tablet i komputer, bo na to jeszcze przyjdzie czas i pewnie większość swojej młodości spędzi przed komputerem. Polecam takie gry jak Eurobiznes, Monopol czy Ryzyko, ale trochę na późniejsze lata, gdzieś 8-9 lat.
28-12-2015, 09:02
Eurobiznes to chyba każdy grał, ale rzeczywiście dla troche starszych. Chociaż jest chyba jakaś wersja junior w przypadku monopoly. No ogolnie gry planszowe, klocki, lalki, żołnierzyki. Takie klasyczne zabawki. Winking
23-05-2017, 12:20
Swego czasu kupowałam wiele zabawek dziecięcych, ale okazało się, że największą frajdę mojemu synkowi sprawiają spacerki i zabawy na świeżym powietrzu, dlatego prawie codziennie chodzimy do parku. Przeczytałam. że częste obowanie dziecka z naturą ma wiele korzyści Smile Może kogoś zainteresuje - http://pozytywka.com/dzieci-i-kontakt-z-przyroda
05-07-2017, 09:37
Ja ostatnio kupuję tylko przez http://hapik.pl/pl/c/ZABAWKI-EDUKACYJNE/78 Mają tam setki pozycji i zawsze znajdę coś fajnego. Kiedyś kupowałam tam tylko dla swoich dzieciaków, ale jak zobaczyłam jak im się podoba, to zaczęłam też kupować dla dzieci z rodziny - na święta, urodziny itp. Super sprawa Winking
29-07-2017, 22:44
Klocki to zawsze bardzo zajmująca i rozwijająca zabawa. Szukałam takich uniwersalnych i chyba znalazłam - zamek dla księżniczki https://bobomio.pl/drewniane-klocki-zame...-plan-toys ale tak fajne elementy, że jak pokazałam synkowi to tylko pokiwał, że też by takie chciał.
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.