Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 103 Głosów - 2.79 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się udały ostatnie zakupy dla dziecka?
14-02-2018, 13:17
RE: Jak się udały ostatnie zakupy dla dziecka?
Na pewno prezenty powinno sie wybierać z głową. Ja myślę, że jeśli mówimy o starszych dzieciach, to warto pomyśleć o podarowaniu im tabletu. Taki podarunek może wspomóc ich w nauce i zdobywaniu nowych umiejętności. W https://www.allview.pl/produkty/tablety.html dobrze przedstawiona jest oferta Allview, nad którą warto się zastanowić. Co o tym myślicie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2018, 21:05
Moje ostatnie zakupy dla Antosi i Weroniki były baaardzo udane Smile Pierwszy raz zamawiałam sukieneczki z https://malani.pl/12-dziewczynka i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona zarówno jakością jak i ceną! Ten sklep poleciła mi moja koleżanka, która zamawia tam od dawna, i faktycznie muszę przyznać jej rację- mają genialne ciuszki Smile Coś czuję, że zostanę ich stałą klientką!
03-07-2018, 22:13
Ja nie pasjonuję się specjalnie zakupami, bo po prostu robię je przez sklepy internetowe. To oszczędza mi mnóstwo czasu i jest przy okazji bardzo komfortowe. Jeśli chodzi o logistykę, to bardzo przypasowała mi usługa dhl parcel, dzięki której mam pewnośc, o której dotrze do mnie zamówiona paczka. To bardzo pomaga odpowiednio rozplanować dzień.
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.