Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 36 Głosów - 2.92 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak schudnąć po ciąży?
08-02-2016, 18:50
Jak schudnąć po ciąży?
Macie jakieś pomysły, jak zrzucić trochę tłuszczyku po ciąży? Próbowałam już diet i ćwiczeń, ale nic mi kompletnie nie dawały... Może jakieś zabiegi? Ale jakie? Znajoma bardzo chwaliła ostatnio kriolipolizę w Vici Clinic w Warszawie. Trochę mnie tym zaciekawiła, bo widziałam jej brzuch przed zabiegami i po zabiegach - naprawdę super efekt. Zanim jednak się zdecyduję, chętnie posłucham jeszcze innych opinii Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2016, 22:16
RE: Jak schudnąć po ciąży?
Ważne żeby nie jesc slodyczy, nie słodzic herbaty i nie uzywac soli. Bardzo dobrze jesc zupy, zawieraja duzo witamin i są bardzo zdrowe. Smaczne zupki gotowe produkuje firma Profi tutaj macie cala ich oferte. Nie zawierają szkodliwej chemii, spokojnie można je zajadać bo są gotowane tylko na naturanych produktach bez dodatku konserwantów czy barwnikówWinking
31-07-2016, 17:01
Siłownia, fitness, bieganie Smile
Wiadomo ze dieta nic nie daje, bo nawet TRZEBA jeść dużo zeby mieć siłę ćwiczyć!
Czyli - podstawowa sprawa - jemy dużo wartościowych rzeczy - i do tego dużo ćwiczymy!
I będzie dobrze Smile

Pozdro Cool
04-09-2016, 12:31
A ja staram sie dużo ćwiczyć , ale mam taki problem że podczas ćwiczeń bardzo bolą mnie stawy. To mnie zniechęca.
Jakie suplementy przyjmować żeby wzmocnić stawy? W google znalazłam coś takiego - może ktoś z Was stosuje i napisze opinie? Smile

Pozdrawiam Cool
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-10-2016, 07:07
Osobiście staralam się przede wszystkim trzymac dietę . Warto jest na przykład raz na jakiś czas spróbować sobie obiadku wegetariańskiego.

Smaczne i chude danie. Jest to poza tym bardzo praktyczne ponieważ można sobie je odgrzać nastepnego dnia i są tak samo smaczne.
[Obrazek: golabki-bez-zawijania-wegetarianskie.jpg]
08-11-2016, 12:36
Ktoś tu pisał o bolących stawach po ćwiczeniach na odchudzanie. Ostatnio sama miałam ten problem i zaczęłam stosować te tabletki: niezniszczalnestawy.pl/flexa-plus-chore-stawy-cena-sklad-opinie-forum/ Myślicie że takie suplementy są bezpieczne dla zdrowia?
23-11-2016, 20:49
wiecie co może to błache i prostolinijne ale prawda jest taka że też wiele zależy od metabolizmu człowieka. Jednemu nie zaszkodzi pizza czy kotlet ociekajacy tłuszczem. Nie przytyje od tego. Nie ma złotego środka na zrzucenie wagi.Klucz na prawde jest w regularnych posiłkach najlepiej jakaś dobra dieta i ruchu dużo afterfit-catering.pl/dieta-odchudzajaca/ ja bym z nich skorzystała bo wiem że gotują pod człowieka i tego co chce osiągnać, jak jadasz regualrnie organizm przyzwyczaja sie do zastrzyku kalorii i węglowodanow i nie odklada ich w dużych ilościach w postaci właśnie tłuszczu.
04-01-2017, 20:02
Ja po ciąży nie bardzo potrafiłam sama dla siebie gotować i systematycznie przygotowywać posiłki,szkoda,że nie natrafiłam wcześniej na żadną z firm oferującą catering dietetyczny. Było by mi łatwiej. Mnie się nie udało przez długi czas utracić wagi,ale wierzę,że tobie się uda,możesz skorzystać z usług takiej firmy nutridieta.pl/dieta/
Mają sporą wiedzę na temat przygotowania posiłków,ich komponowania,i prezentacji. Wyglądają świeżo,ładnie i dostarczane mogą być gdzie tylko chcemy. Może warto skorzystać.
12-01-2017, 20:32
Ja w ciąży przytyłam aż 18 kg,ale dość szybko je zrzuciłam. Ćwiczenia, dieta, a jak przestałam karmić to bralam też dodatkowo . Dziś z przybytku zostały mi tylko 3kg - po 1,5 roku Winking
13-01-2017, 12:04
Nie polecam stosować żadnych suplementów,nigdy nie wiadomo jak one działają.Polecam za to stosowanie diety wegetariańskiej. Wiadomo,że nie każdy z nas zna się na tym,wie jak komponować potrawy by było to zdrowe i smaczne.Tutaj z pomocą może przyjść nam firma oferująca posiłki,dostarczane w pudełkach na adres klienta.
26-03-2017, 15:14
można się zapisać do siłowni na indywidualny trening albo iść do dietetyka i poprosić o pomoc w walce z kilogramami pociążowymi.
12-05-2017, 21:16
wiesz co zajrzyj sobie tutaj http://www.beauty4ever.pl/warszawa-nowoc...zuplajace/ klinika kosmetyczna, na bardzo wysokim poziomie, metoda którą Ci podsyłam daje efekty widoczne już po pierwszym zabiegu, może na takie coś się skusisz?
04-12-2017, 20:25
Dla mnie cały patent na schudnięcie jest dosyć prosty. Wystarczy systematyczny wysiłek fizyczny i odpowiednia dieta. Efekty może przyśpieszyć stosowanie odpowiednich suplementów i odżywek. Warto kupować je w sprawdzonych miejscach takich, jak http://mocnysklep.pl/ bo gwarantuje nam, to że kupimy towar bezpieczny i w odpowiedniej jakości.
08-12-2017, 10:22
Skuteczne odchudzanie jest terminem rozumianym najczęściej w dwóch aspektach: możliwie najszybszego zrzucenia zbędnych kilogramów, a następnie trwałego utrzymania tej niższej wagi. Jak skutecznie się odchudzać bez schorzeń i zaburzeń ? Warto zerknąć na ciekawy artykuł http://zdrowietiens.pl/skuteczne-odchudzanie/
08-12-2017, 13:22
Czy te ćwiczenia,które stosowałaś konsultowałaś z trenerem? Lepsze efekty mogłabyś osiągnąć gdybyś ćwiczyła z trenerem. Myślę,że nie powinnam się zrażać, stosuj dalej dietę i ćwicz. Jedynie systematyczną pracą osiągniesz efekty. Warto też pomyśleć nad tym by zacząć stosować jakieś spalacze tłuszczu. Mnie zachęcił skład tego:

http://www.fabrykasily.pl/suplementy/ber...ekty-sklad
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.