Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 110 Głosów - 2.84 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry dla maluchów
09-02-2014, 12:38
Gry dla maluchów
Czy możecie polecić jakieś gry planszowe albo coś podobnego dla małych dzieci? Takie gry są bardzo przydatne, bo wymusza na dziecku myślenie i szybciej maluch się rozwija. Co kupiliście swoim pociechom i co możecie zaproponować z własnego doświadczenia?
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2014, 10:04
RE: Gry dla maluchów
Moi obaj jechali i jadą w sumie na klockach lego...są niezawodneSmile ale nie takie zastawy tylko wiadro klocków a potem dopiero jakieś tematyczneSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-02-2016, 22:07
Puzzle, klocki. To dla młodszych pociech. Jeśli maluch trochę podrośnie, można dopuścić go do komputera, oczywiście z rozsądkiem. W internecie można znaleźć wiele fajnych gier, które również uczą dzieci. Chociażby tutaj rokofun.pl/strefa-gier/ . Nawet w sieci maluch może układać puzzle Smile
11-04-2016, 17:13
Świetne, dla dzieciaków zarówno tych małych jak i starszych są maty piankowe w Toy Format mają tego całą masę toyformat.com/pl można sobie przejrzeć i wybrać coś odpowiedniego. Daje to możliwość decydowania nam czego dzieciaki mają się uczyć podczas zabawy. U mnie się tego typu zabawki zawsze sprawdzają.
21-11-2016, 14:18
Polecam zajrzeć na sronę fokastara.pl/ mają bardzo szeroki wybór gier i zabawek edukacyjnych, a do tego ceny są super, znajdziemy wiele zabawek za piątaka i za dyche, co dla portfela rodzica jest zbawienne. Do tego dowiedziałam się, że przy pierwszych zakupach otrzymujemy rabacik 5%, także super sprawa.
25-01-2017, 20:18
A ja sie zakochałam w namiotach dla dzieci Happy Fajnie wyglądają i dzieciaki mojej siostry są zachwycone swoim Smile Podrzucam artykuł jakby ktoś chciał się temu przyjrzeć: mysweetlove.pl/tipi-dla-dzieci-namioty-wigwamy/ Chciałabym taki sobie sprawić i być może tak zrobię Winking Moje dziecko nudzi się szybko zabawkami takimi jak klocki czy samochody Smile
29-01-2017, 13:14
Poważnie nie ma dobrych gier? To nie wiem gdzie szukacie, akurat jeśli chodzi o gry to całkiem dużo się tego pojawia w ostatnim czasie na rynku. Nie wiem czy kojarzycie takie miejsce jak księgarnia PWN też mają specjalny dział z zabawkami dla dzieci - ksiegarnia.pwn.pl/Gry-planszowe-i-logiczne/Gry-planszowe-i-logiczne,2198452,k.html dość duży plus ich oferty, że wszystkie gry spełniają główny cel - czyli rozwój i edukacja. To jest dość ważne przy wyborze.
17-02-2018, 15:43
Ważne żeby takie gry były dopasowane do wieku dziecka i rozwijały jego zmysły. Zawsze wybieram dla swoich dzieci np. zabawki sensoryczne, które pozytywnie wpływają na rozwój dziecka. Dzięki temu dziecko uczy się nowych rzeczy i poznaje świat. Kierując się dobrem dziecka zawsze wybieram zabawki bezpieczne, które nie zrobią mu krzywdy. I warto poświęcać dziecku jak najwięcej czasu podczas gier i zabaw i razem uczyć się czegoś nowego.
25-05-2018, 19:56
Na lato zamiast planszówek lepiej wybrać jakieś zabawki ogrodowe, żeby dziecko więcej czasu spędzało na dworze - https://www.sportking.pl. To może być jakiś pojazd jak gokart na pedały, trampolina, czy chociażby latawiec. Cokolwiek, co by dzieci zainteresowało i sprawiło, że będą chętnie wychodziły na powietrze. A niestety teraz większość dzieciaków nie odrywa się od komputera czy telewizora.
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.