Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 44 Głosów - 2.59 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotel do pokoju dziecka - do biurka
17-08-2016, 20:32
Fotel do pokoju dziecka - do biurka
Macie jakieś fajne i wygodne fotele, na którym dziecko by mogło w dobrych warunkach się uczyć? Przeglądam krzesła i jeśli chodzi o ilość możliwości to jest tego naprawdę dużo i tak się zastanawiam co wybrać czym się kierować czy różnica między fotelem za 1000 zł a za 300 jest aż taka duża?
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2016, 09:37
RE: Fotel do pokoju dziecka - do biurka
Moim zdaniem o wiele lepszym rozwiązaniem jest krzesło, a nie kręcony fotel na kółkach, ta pozycja w trakcie odrabiania lekcji jest bardzo istotna dla jego rozwoju. Naszej córce właśnie zamówiliśmy krzesło z podłokietnikiem w dodatku idealnie będzie pasować do pozostałych mebli.
03-03-2017, 01:44
Krzesło i fotel to dwie różne rzeczy. Moja córka ma i fotel po starszym bracie i krzesło. Uwielbia wylegiwać się na fotelu a krzesło jest takie biurowe do pracy przy biurku, tylko mniejsze. Na fotelu często nocują koleżanki córki, bo to taki fotel rozkładany - tzw amerykanka. Myślałam, że już nikt nie robi takich mebli
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-05-2017, 13:57
Wydaje mi się, że rozchodzi się o fotel do biurka, a nie do spania. Faktycznie fotel jest o wiele lepszy od krzesła. Nasz syn miał wcześniej normalnie krzesło, ale niedawno udało sie nam trafić na gdmmeble.pl w promocyjnej cenie fajny fotel i to marki Halmar. Powiem Wam, że sama ile razy na nim siedziała, faktycznie wygodny. ma te różne regulacje więc można go spokojnie dostosować do każdego.
21-06-2017, 06:20
Taki fotel musi być bardzo dobrze wyprofilowany żeby dziecko nie miało potem żadnych problemów z postawą, ani żadnych dolegliwości związanych ze źle dostosowanym krzesłem. Myślę, że na stronie https://sprzedajemy.pl/warszawa/dla-dzie...iecy/meble możecie znaleźć coś interesującego. Zawsze znajdzie się ktoś, kto może odsprzedać całkiem dobre krzesło, w niższej cenie.
17-11-2017, 18:35
Ja na razie szukam fotela do biurka dla siebie. I na pewno skorzystam z tych linków. Za to moge pochwalić się jakie znalazłam proste i funkcjonalne biurko do biura. Pracuję przy komputerze w domu i pora już zmienić cały zestaw. Biurko jest ładne, tanie i funkcjonalne. I co najważniejsze, można do niego dokupić mebelki.
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.