Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 87 Głosów - 2.61 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry dentysta dziecięcy
13-08-2013, 21:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-08-2013 21:04 przez oliwka.)
Dobry dentysta dziecięcy
Jakiego stomatologa dla dzieci możecie kochane mamy polecić w Warszawie? Przydałby się taki, który umie dobrze obchodzić się z małymi dziećmi i ma sporą cierpliwość, zwłaszcza gdy dziecko zaczyna płakać.

taki dobry dzień
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2013, 18:32
RE: Dobry dentysta dziecięcy
Z moimi dziećmi chodzę do dr Zielińskiej, do gabinetu przy Podleśnej 40 m. 33, tel. 835 29 57
Pani doktor jest bardzo ciepła moje dziecko 2 letnie pozwoliło sobie zrobić przegląd, a na drugiej wizycie założyć plombę, byłam zdumiona, serdecznie polecam.
30-11-2015, 11:02
My chodzimy do Dorodentu na Mickiewicza (Żoliborz). Pani stomatolog jest wyjątkowo cierpliwa i potrafi zabawiać dzieci w trakcie wykonywania zabiegów. Na koniec wizyty dziecko zawsze zostaje "przekupione" zabawką więc chętnie maszeruje na następną wizytę Winking Z tego co wiem to w razie potrzeby jest możliwość przeprowadzenia zabiegu z użyciem podtlenku azotu popularnie zwanego gazem rozweselającym. Można sobie o nim poczytać na stronie przychodni: dorodent.com.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-06-2016, 15:41
ja szukam takiego wlasnie dentysty w Warszawie.. wcześniej nie miałem problemu bo chodziłem do dobrego w Warszawie, jak chcecie to macie kontakt dentestetica.pl/leczenie/stomatologia-dziecieca/
05-05-2017, 12:07
Ja z moim dzieckiem chodzę do Kliniki Stomatologicznej Platinum Dent w Kielcach, jesteśmy ich stałym pacjentami. Ich zabiegi są zawsze dokładne i bezbolesne. Mają też świetne podejście do dzieci, są bardzo sympatyczni i łatwo nawiązują kontakt. Jakby ktoś potrzebował pozostawiam namiary: nr tel firmy: 535 111 000 http://www.platinumdent.pl
29-08-2017, 14:18
tez polecam doktor Zielińska
10-11-2017, 19:39
Moja córeczka uwielbia dr Gurniak, ona przyjmuje w klinice Provital. Jestem zaskoczona, bo ja pamiętam że w dzieciństwie bałam się dentystów. Ale oni nie mieli cierpliwości i każdy zabieg strasznie bolał :/ Teraz albo jest inaczej, albo ta dentystka ma dobrą rękę do dzieci, bo córka nie żali się i nawet lubi te wizyty. Zawsze wychodzi ze stosem naklejek i innych gadżetów Happy
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.