Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 98 Głosów - 2.78 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobre przedszkole językowe
07-06-2013, 10:22
Dobre przedszkole językowe
Szukam dobrego przedszkola z językiem angielskim w Warszawie najlepiej w okolicy Ursynów, Mokotów? Możecie mamy coś polecić?
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2013, 19:47
RE: Dobre przedszkole językowe
Ciekawą ofertę ma przedszkole Kolorowy Balonik, przekonali mnie tym że zwracają uwagę na jadłospis, w innym przedszkolu jak jeszcze mieszkałam w Gdańsku Panie dziwiły się że ja oburzam się iż w sali dzieci nie maja picia, i ze wkurzam się jak na obiad dostają makaron ze śmietaną posypany cukrem, sorry ale za takie jedzenie mało odżywcze i uzależniajace moje dziecko od cukru to ja dziękuje i jeszcze potem jako podwieczorek znów drożdżówka z cukrem. Kolorowy Balonik jest bardziej postępowym miejscem, bardziej się starają Blushing.
20-04-2018, 15:19
Dzisiejsze przedszkola dają tak wiele możliwości. Dziecko już od samego początku może się uczyć angielskiego Smile. Kiedyś ta edukacja nie wyglądała tak jak dzisiaj, dlatego ja czuje przykładowo pewne braki. Na szczęście są jeszcze takie szkolenia jakie oferuje ta szkoła językowa https://lincoln.edu.pl/warszawa/ . Dzięki nim człowiek ma okazję się dokształcić językowo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-08-2018, 10:09
Moje dziecko w tym roku już wkońcu idzie do szkoły, przedszkole to nie było jego ulubione miejsce na świecie, i chodził tam bo musiał. teraz szukam dla niego wyprawki szkolnej i wiele ciekawych artykułów jest tutaj https://www.ceneo.pl/rankingi/Ranking-mo...-szkolnych Dzięki ceneo.pl można naprawdę wiele zaoszczędzić ponieważ jest tutaj bardzo dużo ofert od różnych sprzedawców.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.