Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 110 Głosów - 2.64 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Depilacja laserowa bikini
20-06-2013, 14:29
Depilacja laserowa bikini
Gdzie chodzicie na depilację laserową bikini w Warszawie? Ile zabiegów trzeba wykonać, aby całkowicie usunąć owłosienie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2013, 10:25
RE: Depilacja laserowa bikini
Tak na wakacje przeważnie robię laserówkę i też przeważnie chodze do Denique. Nie wychodzi drogo a mam to dobrze zrobione.
21-08-2013, 11:48
(20-08-2013 10:25)Gość napisał(a):  Tak na wakacje przeważnie robię laserówkę i też przeważnie chodze do Denique. Nie wychodzi drogo a mam to dobrze zrobione.

A czemu tylko na wakacjeHappy? CO to za różnicaHappy? Ile taka przyjemnosć kosztuje?
21-08-2013, 12:22
Podobno laserówka ma jakieś szkodliwe działanie. Moja kosmetyczka jest przeciwna laserowi i sama się takiemu zabiegowi nie poddaje, chociaż innym takie usługi świadczy.
Woli tradycyjne metody jak wosk, plaster, ale wiadomo, że to jednak troche boli, jeszcze przy bikini. Surprised
29-12-2015, 20:53
Ja miauam robiona pare tygodni temu depilacja laserowa i moj facet jest zachwycony!Smile Ja zreszta takze - w koncu nie musze sie golic co 2 dni.
05-01-2016, 14:46
Największą zaletą depilacji laserowej jest, że jest ona trwała.
Ktoś pytał się o ceny, ja już dokładnie nie pamiętam, ale cennik znajdziecie tu fabskin.pl/zabiegi-depilacja-brazylijska/
Ilość zabiegów, które trzeba wykonać, aby trwale pozbyć się owłosienia zależy od cech indywidualnych. W moim wypadku były to cztery zabiegi.
02-08-2017, 23:04
Dobra depilacja laserowa sprawi, że nie trzeba będzie jej powtarzać, ewentualnie pojawi się kilka włosków co rok-dwa. Najlepiej dowiedzieć się wszystkiego u kosmetyczki, tym bardziej, że zabiegu nie powinno się łączyć z opalaniem. Jesień coraz bliżej, dlatego warto się zorientować w cenach i ofertach. Jeśli mieszkacie w Warszawie, polecam Wam skorzystać z darmowej konsultacji w LaGuel na Ursynowie Smile
25-08-2017, 07:27
Laser dobra sprawa. Tylko polecam wybrać profesjonalny laser,, który jest laserem. Bo ipl laserem nie jest ( nie wiem czy dowiadywałyscie się w temacie).

Możecie zapisać się do Laser de Lux w Warszawie:
http://www.laserdelux.pl/warszawa/depilacja-laserowa

Chodziłam tam na depilację bikini. Trochę obawiałam sie bólu ale nie było tak źle. NIe bolało. Za to efekty super. Mega wygoda latem Smile
29-01-2018, 19:56
Kiedyś miałam robioną depilację laserem i nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów, ponieważ jestem blondynką i uprzedzano mnie, że tak właśnie może być. Teraz wybieram się na epilację do Kliniki Krajewskiego na Powiślu: http://estivance.pl/zabiegi/epilacja-las...-cynosure/. Przy takim zabiegu nie ma znaczenia kolor włosów.
10-04-2018, 21:34
Uprzedzono Cie, bo pewnie masz jasne włoski a laser działa na melaninę, której jasne włosy maja mało. Każdy laser będzie miał ten sam problem. Trzeba powtarzać zabieg kilka razy. Myślę jednak, że to i tak lepsze niż np. plastry, bo znacznie mniej boli i efekt jest znacznie trwalszy. Zanim zdecydujesz gdzie udać się na depilację, poczytaj opinie dziewczyn o zabiegach na portalu Moment.pl http://moment.pl
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.