Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 90 Głosów - 2.77 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci
13-12-2014, 18:26
Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci
Witam serdecznie!

Chciałabym poinformować Państwa o nowo powstałym serwisie internetowym www.kolorowezagadki.pl, przy którym współpracuję. Jest to bogaty zbiór kilkuset multimedialnych gier, ćwiczeń i zdjęć, które zachęcą dzieci do nauki poprzez zabawę. Edukacyjne zadania przedstawione są w formie pięknych kolorowych animacji. Każda z nich na pewno przypadnie do gustu dzieciom, rozwijając w nich umiejętności językowe, matematyczne, społeczne, a także logiczne myślenie.

W przypadku dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych (np. niepełnosprawnych intelektualnie, z zespołem Downa, autyzmem) program może stanowić przydatne narzędzie wspierające rewalidację w warunkach domowych.

Dzięki uprzejmości Sponsorów, każdy kto zarejestruje się do końca grudnia, otrzyma darmowy dostęp do pełnej zawartości programu ważny przez 30 dni, zachęcam więc do przetestowania.

Zapraszam i serdecznie pozdrawiam!

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka " Dotacje na innowacje". Inwestujemy w Waszą przyszłość.

www.kolorowezagadki.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2016, 18:18
RE: Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci
AngryBlushingAngrySurprised
13-01-2017, 11:58
każda aktywność dziecka jest ważna,ale jeśli dziecko tak bardzo lubi spędzać swój wolny czas przed komputerem to warto zastanowić się czy nie zapisać go na zajęcia komputerowe,by nie tylko bezsensownie klikać w klawiaturę ale też nauczyć się kilku komputerowych sztuczek Tego typu zajęcia ich dostępność i ceny znajdziemy na corobic.pl/komputer?page=2
23-03-2017, 19:42
też jestem zdania, że takie korepetycje w ramach edukacji i zabawy to najlepsze co moze być, dzieci traktują to jako coś przyjemnego bo jest to zabawa. Ja takie coś chce wykonywać, myślę że będzie na to popyt, zarejestrowałam się na razie na kochajidbaj i poczekam co z tego wyniknie. W sumie każdy kto ma pojęcie o dzieciach może takie zajęcia organizować. Na tym portalu można się ogłosić jeszcze jakiś czas za darmo.
14-02-2018, 14:55
Oczywiscie, że tak. Przecież dzieciaki od najmłodszych lat powinny mieć jak najwięcej pozytywnych bodźców związanych z edukacją. Właśnie dlatego ja uważam, że warto wysłać je do przedszkola takiego jak Academy International. Na przykładzie http://pl.academyinternational.pl/przeds...ola-wawer/ świetnie widać, jakie umiejętności zdobędą maluchy w takich placówkach. To na pewno pozytywnie wpłynie na ich otwarte podejście do nauki.
07-04-2018, 11:08
Oczywiście nie tylko na kwestie intelektualne trzeba trenować u dziecka, ale również ważny jest jego rozwój fizyczny. Także warto dziecku kupić taki zestaw https://babyplay.pl/Zestawy-do-cwiczen-c23 który daje wiele możliwości na wykonywanie najróżniejszych zabaw czy ćwiczeń. Taki zestaw nie jest drogi, a z pewnością zaktywizuje wasze pociechy.
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.