Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 123 Głosów - 2.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co dzisiaj na obiadek?
25-05-2013, 16:58
Co dzisiaj na obiadek?
Hej dziewczyny co tam dzisiaj pichcicie albo zamawiacie na obiad?

U nas dzisiaj sadzone jajko ze szpinakiem. Jajo i szpinak od babci. tongue
Odpowiedz cytując ten post
10-09-2013, 11:22
RE: Co dzisiaj na obiadek?
U mnie dziś zamówiona przez synka pizza guseppe Laughing Ja przy okazji też zjem bo bardzo lubię te pizze Smile
30-10-2015, 13:37
u mnie plazki ziemniaczane... wiem że tłuszcz... ale mam taką ochotę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-03-2016, 22:01
U mnie dzisiaj były naleśniki http:// bezmiksera.pl/nalesniki-truskawkami-twarogiem/ takie z truskawkami. Dzieci je uwielbiają :-)
15-06-2016, 18:34
ja akurat jadlem dzisiaj fasolke po bretonsku Winking polecam Winking
21-06-2016, 22:12
U mnie jest ostatnio codziennie zupka na obiad firmy profi mają moje ubione smaki czyli pomidorową i pieczarkową. Idealnie nadają się na wyjazd, wystarczy taka zupka i troche wrzatku i obiad gotowyWinking ale w domku też można taką zupkę zajadać hehehhe.
23-06-2016, 16:00
Dzisiaj trochę skromnie krupnik xD
13-07-2016, 18:51
A u mnie nieskromnie spaghetti bolognese Happy Polecam wszystkim Winking
31-07-2016, 17:02
U mnie pizza Happy
W sumie u mnie co drugi dzień jest pizza...
Zamówiona oczywiscie. W domu gotować się nie chce, poza tym gotowanie w domu wychodzi drożej niż jedzenie/zamawianie na mieście. A do tego zmywać nie trzeba Winking

Pozdro Cool
09-09-2016, 20:42
U mnie dziś na obiad była gotowa zupa grzybowa, wszyscy w domu bardzo lubimy zupy więc raz na jakiś czas pojawiają się one w naszym menu. Tego typu zupy są dostępne w saszetkach, a wystarczy je jedynie podgrzać na kuchence lub w mikrofali.
13-10-2016, 13:01
My w domu unikamy gotowego jedzenia. Wprawdzie nie zawsze jest to możliwe i w sytuacji kiedy wybitnie nie chce nam sie gotować albo też nie mam na to czasu to sięgam po gotowe dania i zupy. Jest to jednak sytuacja rzadka. Staram się gotować dania na 2-3 dni tak aby móc sobie to odgrzać. Jeśli macie ochotę na smaczny i lekki obiadek to polecam węgierskie leczo z kiełbaską i czosnkiem:

Banalnie proste, robi się je w pół godziny, tak więc dobrze wpisuje się w dzień nowoczesnej i zapracowanej mamy.
[Obrazek: wegierskie-leczo-z-kielbasa-i-czosnkiem.jpg]
02-11-2016, 12:45
Po wegetariańsku - krokiety z soczewicą i do tego czysty barszczyk czerwony. Pychotka. Smile
07-12-2016, 18:55
u mnie dziś było niezdrowo - kurczak z piekarnika (pałki) i surówka z gotowanych buraków
24-01-2017, 07:58
Kompletnie nie mam pojęcia co zrobić dzisiaj na obiad. Od rana siedzę w pracy i się nad tym bardzo poważnie zastanawiam. Już wiem że wracam do domu około godziny 18 to raczej wątpię aby chciało mi się stać w kuchni i coś szykować. Na szczęście w Zabrzu mamy restauracje które oferują catering w krótki czasie. Czyli mam na myśli clubtwist.pl/informacje/catering zawsze coś smacznego znajdę a dzisiaj mam ogromną ochotę na pizze w sumie dawno jej nie jadłam. A Wy co dzisiaj macie na obiad ? Podzielcie się swoimi pomysłami, ciekawi mnie czy tylko ja mam takiego lenia od rana Happy
26-03-2017, 15:13
my dzisiaj mamy pyszną zupę meksykańską, a na drugie kluseczki z kurczakiem z pieca.
01-04-2017, 17:40
Szczerze mówiąc, mi też się nie chce gotować ostatnio.. Zazwyczaj albo wchodzi jakaś pizza albo kanapki. ;p Chłopa nie ma, to mi się lenistwo włączyło, a potem tyłek rośnie.. Swoją drogą jeśli co jak nie pizza Bytom nie ma zbyt wielu ciekawych knajp z jedzeniem..
20-06-2017, 13:07
Placuszki z cukinii zajadamy z dzieciakami Happy
21-06-2017, 07:02
ja nie miałam wczoraj pomysłu ani poweru do tego żeby robić obiad i ostatecznie zrobiłam rosół.
25-08-2017, 07:14
W piątek zwylke jest u nas rybka. NIe pościmy jakoś zbytnio, ale po prostu utarła się u nas taka zasada, e jeśli piątek to pewnie będzie rybka Dzisiaj planuje zrobić łososia w cukinii:
https://www.przepisy.pl/przepis/losos-z-cukinia
W wersji z grilla. Trzeba zawinąć łososia w cukinię. I grillować. Pycha! I to zarówno jako przekąska jak i jako danie główne Smile
No i jest to jedno z niewielu dań z rybą, które lubia moje dzieci.
19-11-2017, 22:15
Ostatnio jakoś nie mam weny do gotowania i wymyślania obiadów. W takich chwilach jestem bardzo wdzięczna za różnego rodzaju cateringi jak np. http://casablanca.zgora.pl/dieta/. Można sobie wybrać posiłek w zależności od tego co lubimy bądź czego nie możemy jeść. Są dania zarówno bezglutenowe, jak i wegetariańskie. Wszystko zdrowe i pełnowartościowe.
22-01-2018, 10:17
U mnie dzisiaj papryka faszerowanaSmile Jeszcze nie wiem tylko jaka, ale pewnie postawię na czerwoną. Ja dopiero niedawno dowiedziałam się, że każdy jej rodzaj ma inne właściwości i uzupełnia potrzeby na inne witaminy. Przeglądając babskie portale natknęłam się na ten artykuł: http://www.kobiety.pl/zdrowie/papryka-cz...-znaczenie i złapałam się na tym, że częściej myślę nad wyborem koloru paprykiSmile
25-05-2018, 10:37
Czasem bywa tak że nie mam czasu by przygotować obiad. Bywa że późno wracam z pracy i człowiek głodny, i jak pomyślę że mam stać i gotować od razu apetyt odchodzi. Wiem może że to niezdrowe ale czasem pozwalam sobie na pizze Italia którą zamawiam u siebie w mieście http://lodz.pizzerianocna.pl/#pizzamenu . Najlepiej mi smakuje właśnie Italia i Rzeźnicka. A sosy są mega pyszne, że mogła bym je ze wszystkim jeść.
29-06-2018, 11:24
A jakich składników używacie do gotowania? Ja już od dłuższego czasu wykorzystuję tylko zdrowe mięsa od producentów, którym ufam. Nie ma co ukrywać, że marketowe mięso często jest o wiele gorsze, niż to od dostawców w stylu http://www.kiszeczka.pl/_wyroby_/jagniec...bez-kosci/ Pomyślcie o tym, by już dalej się nie truć.
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.