Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 24 Głosów - 2.63 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chomik w domu
22-06-2017, 19:00
Chomik w domu
Czy macie u siebie w domu chomika? Mam u siebie niewielkiego chomiczka dżungarskiego, do tego wszystkie akcesoria i całkiem sporą klatkę (https://www.keko.pl/pol_m_Male-zwierzeta...i-298.html), a on całe noce hałasuje i biega jak szalony i stara się wydostać. Gryzie pręty i kołowrotek. Czy wasze też się tak zachowują? Można coś na to poradzić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2018, 10:24
RE: Chomik w domu
My mieliśmy bardzo podobny problem z naszym króliczkiem. Kiedy na noc zamykaliśmy go w klatce robił się nieznośny i trzeba było stawiać klatkę w innym pokoju. A nie chciałam go zostawiać na noc poza klatką, bo miał tendencję do podgryzania kabli i mebli. Czasami żeby go trochę udobruchać dawałam mu dodatkowe granulki (np. https://www.maxandmrau.pl/product-pol-915), które po prostu uwielbiał. Czasami też działało jak po prostu tak stawialiśmy klatkę, że nas nie widział i po jakimś czasie się uspokajał.
22-01-2018, 10:22
No jak ja miałam chomika zawsze musiałam wynosić klatkę bo w nocy nie dało się wytrzymać. No taka ich natura, że w nocy są bardziej ożywione. Chomiki ogólnie mają masę dziwnych zachować.
29-01-2018, 19:17
Ja mam świnkę morską i wprost ją uwielbiam! Smile
04-04-2018, 08:39
hejka,
ja u siebie mam świnkę morską jest moim skarbem, moje dzieci bardzo lubią się z nią bawić. Świnka jest śliczna i ma puszystą sierść, przy okazji chciałabym polecić dla wielbicieli świnek doskonałe klatki - https://www.krakvet.pl/klatki-dla-swinki...c-529.html wykonane z dobrego materiału i przestrzenne Smile
16-04-2018, 13:46
Ja kiedyś hodowałam myszy ale jednak smród niemiłosierny, nawet jak codziennie zmieniało się trociny i myło akwarium. W sumie zmiana wyściółki powodowała zwiększenie sikania, bo musiały oznaczyć nowe terytorium. Gryzonie jednak śmierdzą.
18-04-2018, 14:42
Spróbujcie przytłumić czymś kółko dla chomika. Jak nie to niestety tylko wynoszenie klatki. Mój znajomy też zamykał chomika w łazience bo był zbyt głośny.
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.